Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » New York melyik részében...

New York melyik részében játszódnak azok a filmek, amelyekben megjelenik a szervezett bűnözés, alvilág, drog, fegyverek?

Figyelt kérdés

Van itt olyan aki New Yorkban él/élt a közelmúltban) és válaszolni 1-2 kérdésemre NYC-vel kapcsolatban?

Ha igen akkor légyszíves írj privátot!



2012. dec. 26. 01:16
1 2
 1/11 BreezyArt94 válasza:
52%
Nem vagyok new yorki lakos de egy picit imerem. Hat az ugy van hogy New Yorknak van egy igenyesebb, gazdagabb resze, ottvannak a felhokarcolok, asszem az Empire State Building, meg a Szabadsagszobor. Ez Manhattan. Na valoszinu hogy nem itt :D A masik 3 hely lehet, azok mar lehetseges helyek, a nevuk: Bronx, Brooklyn, Queens
2012. dec. 26. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Neeem, a Szabadság szobor a Liberty Island-on van. Alvilág meg mindenhol lehet.

Manhattan északi részén lehetnek a négerek és a latinok pl Bronx, Harlem. Egyszer egy filmben az olasz maffia a Hell's Kitchen kerületben volt.

Jó negyed van pl az Upper East és West side a central Park környékén. Brooklyn, Queens meg hát olyan amilyen. Van okés része is, meg rossz is.

2012. dec. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

New York minden részén szoktak filmek játszódni.

Az olyan igazi bandaháborúk leginkább nem Manhattanben, hanem külsőbb kerületekben szoktak lenni, de alapvetően rengeteg filmet forgatnak pl. a Central Parkban.

2012. dec. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

értem, tehát Manhattan az a rész, ahol alacsony a bűnözési ráta.

Hol lakik a középréteg New Yorkban? Egy átlagosnak mondható családot értek a középréteg alatt: dolgozó szülők, iskolába járó gyerekek.

2012. dec. 26. 16:56
 5/11 anonim ***** válasza:
Dehogy alacsony ott a bűnözési ráta!! New York City nem a legjobb környék. Normális, családos emberek mindenhol laknak. A gazdagabbak pl Long Island-on vagy pedig New Jersey-ben.
2012. dec. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

értem.

Könyvhöz gyűjtök adatokat, vagyis próbálok ezért kérdezek látszólag hülyeségeket, ezért bocsánat.

Érdekelne, hogy ha egy ottani lakos egy alvilági vezetőt keres, aki drogban, fegyverekben, prostitúcióban utazik, akkor hol keresné?

2012. dec. 26. 17:54
 7/11 anonim ***** válasza:
Azt sajnos nem tudom :)
2012. dec. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igazán Jerseyben forgatják azokat a jeleneteket...
2012. dec. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Harlem
2012. dec. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
"értem, tehát Manhattan az a rész, ahol alacsony a bűnözési ráta." dehogy alacsony... manhattan része harlem is, ott a legnagyobb a fekete népesség aránya manhattan kerületben, így a bűnözési ráta is ott a legmagasabb!
2013. máj. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!