Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Melyik légitársasággal a...

Melyik légitársasággal a legérdemesebb utazni New Yorkba?

Figyelt kérdés
Illetve milyen átszállással és mennyivel előtte foglaljak repjegyet, ha június 10-én szeretnék repülni?

2012. dec. 29. 01:44
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos válaszokat!

Még egy olyat szeretnék kérdezni, hogy átszállásnál melyik az az ország, ahol mondjuk nem problémáznak a kézipoggyásszal, a túlsúlyával, mert hallottam olyanokat, hogy pl Párizsban szokott ebből gond lenni. Lisszabonban ezzel nem volt gondom, pedig vittem egy gurulós sporttáskát, hátizsákot meg hálózsákot is, mind a kettő táskám 10 kiló fölött volt, és meg se szólták, semmit nem kellett pluszba fizetnem, pedig ha jól emlékszem csak vhogy 8 kilós lehetett volna.

2012. dec. 30. 14:46
 12/15 anonim ***** válasza:
atszallasnal mar nem fogjak nezni a kezipoggyaszodat, mert csak atmesz a masik gephez. Amugy inkabb legyen megfelelo mereti es tulsulyos mint forditva. Ha nem fer be a fej folotti taroloba es megis atengedik az ciki.
2012. dec. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 gunzin ***** válasza:
100%

en anno 7 honapja mikor kijottem, akkor british airways-el jottem!

kedvesek voltak a szemelyzeti emberek, a gep kicsit regies volt, de teljesen elfogadhato tisztasag, es etel/ital felszolgalasi minoseget kaptam !

nem kell rinyalni hogy nem perfect :D

londonban szalltam a heartrow-on , es igaz !

a csomagomat azt automatikusan atpakoltak, csak a kezipoggyaszt vittem magam... volt meg velem akkor 3 magyar ferfi, nyugat magyarorszagiak, de ok is amcsiba jottek !

hat mikor londonban elmentem ahoz a kapuhoz ahol indult a new yorki gep, ott engem es azt a 3 magyar csavot is kiszedtek a sorbol, es konkretan gatyara vetkoztettek konkretan 150 ember elott :D ...

de ez mar egy masik story... :)

2012. dec. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A British Airways és az American Airlines tényleg elég gyenge. Lufthansa vagy KLM, ezeknél jó az átszállás is (FRA?,MUC,AMS) de egyébként mindegy... Ugyan oda visz mindegyik.
2012. dec. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Regota kint elek igy a sok sok repules alkalmaval az alabbi legitarsasagokat volt alkalmam kiprobalni: Lufthansa, Swiss Air, BA, AA, KLM, Delta

Igazabol nincsenek nagy igenyeim, eljutni egyik pontbol a masikba. Iszonyat hosszu szamomra az utazas, ezert jo elore mar kifarasztom magam es vegig alszom az utat, szoval olyan dolgok, hogy szemelyzet kedvessege, repulogep minosege stb ezek nem erdekelnek es szerintem nem is olyan fontos dolgok ezek. Persze ha most mentek eloszor es fontos a jo elso elmeny, akkor javaslom az AA vagy KLM-et.


Expedia.com illetve onetravel.com hasznalom es mindig azt veszem amelyik a legolcsobb.

2013. jan. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!