Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ezekiel a vegzettsegekkel /...

Ezekiel a vegzettsegekkel / iskolakkal van eselyem munkat talalni New Yorkban? Apukam allampolgar, reven en is az vagyok, de Magyarorszagon elek.

Figyelt kérdés

Apummal nem tartjuk a kapcsolatot, de az o reven megvan az amerikai utlevelem is. Viszont mar 38 eves vagyok.

Angolul jol beszelek, irok, olvasok.

- erettsegi

- szamitastechnikai szoftveruzemelteto

- postas segedtiszti

- idegenforgalom es szalloda szakos kozgazdasz, egeszsegturizmus szakirany

- angol kozepfoku szakmai nyelvvizsga

- jogositvany

Magyarorszagon dolgoztam postan, voltam recepcios egy hotelben es egy kabeltv cegnel dolgoztam a behajtasi osztalyon.

Lenne barmilyen eselyem is munkat talalni? A magyar bizonyitvanyokat csak le kell angolra forditani vagy honosittatni kell?

Minden velemeny, informacio erdekelne. Hol induljak el?


2013. jan. 14. 12:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha amerikai állampolgár is vagy, akkor miért itthon dolgoztál eddig? Egyébként egyik végzettséged sem valami kiemelkedő, de New Yorkban a megélhetéshez valami átlagon felüli kellene, szerintem, mert a lakhatás nagyon drága, elviszi a fizetés nagyobb részét. Én 2600 USD-ért bérelek egy nem túl nagy lakást a feleségemmel, ez az összeg pedig 50%-a a fizetésemnek. A feleségem pedig pincér, had ne írjam le, hogy milyen keveset keres, csak azért élünk meg, mert én relatíve jól keresek, bár New Yorki viszonylatban az én bérem sem kiemelkedő.
2013. jan. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akkor Amerikaban mindenki olyan okos, hogy atlagos vegzettseggel, gyakorlattal nem is lehet munkat talalni?
2013. jan. 15. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!