Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Melyik államba költözzünk az...

Melyik államba költözzünk az USA-ban?

Figyelt kérdés

Jövő nyáron kiköltözünk az USA-ba, még nem tudjuk melyik államba. Persze New York volt az első ötlet de túl zajos, koszos, ami meg nem lepukkant és veszélyes rész, az drága. Olyan helyre szeretnénk menni, ami vagy külváros, vagy kisváros, vagy falu, lényeg a nyugodt környezet, és sok zöld, illetve hogy ne legyen veszélyes környék, és ne legyen túl drága, és nem szeretnénk elzárva sem lenni teljesen a világtól, tehát elérhető legyen. Sok kívánság:)

Esetleg van ötletetek, hol van ez az álmaim helye az USA-ban?


2008. jún. 3. 10:49
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
36%
CALIFORNIA.. NEKEM VOLT ONNAN EGY ISMERÖSÖM ÉS NAGYON JÓFEJ VOLT, CSAK AZTAN MAR VALAMI MIATT MEGHARAGUDOTT RAM ES TÖBBET NEM LÁTTAM :( :(
2008. aug. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
100%
én biztos Los Angelest választanám:)
2008. aug. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
100%
Én Florida Gainesville városában vagyok cserediák!! Imádom és a szüleim és lehet h kiköltöznek! Gyönyörű elérhető árak tiszta mindenki baráságos! És a középiskolában rengeteg tanár foglalkozik külföldi gyerekek nyelvfejlesztésével!
2008. szept. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
Én Florida Gainesville városában vagyok cserediák és imádom! Gyönyörű barátságos tiszta! És van nyelvi fejlesztés külföldieknek a suliban!!:)
2008. szept. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
100%
Nekem 9 államban volt szerencsém járni és némelyikben huzamosabban élni, ami az 50-hez képest nem tűnik soknak, de ezek közül legjobban Washington állam, abból is inkább Seattle helyett a kisvárosiasabb Spokane hasonlít a leírásodhoz: abszolút nyugodt és nagyon zöld. A préris államok nagy részében jobban előjön a világtól elzártság. Dél felé haladva pedig ahogy melegszik a klíma, úgy csökkent az ember biztonságérzete is.
2008. nov. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:

van egy olyan érzésem hogy Florida...

nagyváros szóba se jöhet??

mert akkor ott van Miami..

2010. márc. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
na? kijutottál?:) és hogyan intézted el a vízumot..stb?:D (csak azért kérdezem mert majd..én is kiszeretnék menni...ÖRÖKRE)
2010. ápr. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
0%

Már bocsánat a "kedves" utolsónak , de te egy .... vagy !

Ha nem tetszik a hazád akkor menj is el !

Amúgy kérdező szerintem is Florida vagy hasonló környék !

2010. aug. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
100%
utolsó:D ha neked tetszik akkor csak maradjál:D
2010. aug. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Atlanta, Georgia államban? :)
2010. szept. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!