Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Nyaron szeretnek Alaska-ba...

Nyaron szeretnek Alaska-ba (USA) menni 2 hetre. Milyen uticelokat ajanlotok? Mit nem szabad kihagyni?

Figyelt kérdés

Foleg olyanok tanacsa erdekelne, akik jartak mar ott :)

Elore is koszonom!



2013. febr. 25. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Én alapjában véve város mániás vagyok, nem bírom a csendet és a kihalt helyeket. Így Anchorage-ot javaslom. Eljutni mondjuk átszállással lehet, de kibírható.


Ami még említésre méltó hely az Juneau város, csodálatos környéken fekszik és jelentős cruise kikötő van ott így nagyon sok kávézó étterem és minden egyéb "turista" csalogató van ott.


Ha természet járó vagy, akkor Anchorage környékén 50 féle rekreációs park, nemzeti park, botanikus kert helyezkedik el ahol valóban tiszta a levegő és olyan nyugalom van hogy az ember már már úgy érzi megállt az idő.


Ha városban maradsz, sok féle szórakozási lehetőség van. Szállás tekintetében 2 csillagtól 4 csillagig minden előfordul.

Nyáron kellemes, átlag 25 Celsius a hőmérséklet.

2013. febr. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a nemzeti parkokat nem hagynám ki unokatesóm kint volt 3 hónapot és az összeset meglátogatta.A kedvence a Wrangell Saint Elias nemzeti park volt. :)
2013. márc. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Aktualis meg a kerdesed? Mert mi most jottunk vissza, es szivesen leirom a tapasztalatunkat.
2013. júl. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Számomra nagyon aktuális! Mesélj, kérlek! :))
2013. dec. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mesélhetnél. De látom 9 hónapja írtad a kommentet...
2014. jún. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ami valójában 11
2014. jún. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!