Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Floridában akarok élni. Mit...

Floridában akarok élni. Mit kell tennem ehhez?

Figyelt kérdés
Most megyek egyetemre, a BME-re, járműmérnöki szakra. Később Floridában (Miami) akarok élni. Jó helyre megyek, ezzel ki tudok menni az USA-ba? Mit szükséges ahhoz, hogy kint jól tudjak élni, legyen munkám stb.?

2013. márc. 9. 11:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
45%
#10, ennyire farhátelvonásod van, hogy csak ezen bírsz hisztizni napok óta? a kérdés nem erről szól, szóval kussolj. ezek a mai fiatalok!
2013. márc. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

4. vagyok.


Rövid google után 3 még nem haldokló nagyobb üzemet dobott ki.


Louisville-Kentucky Ford üzem 6 gyártott modell

Arlington-Texas GM üzem 7-8 modell


Illetve a Greer-South Carolina BMW AG. X modellek X3,X5,X6 illetve jövőre az X4 gyártási helye

2013. márc. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Chrisiii válasza:
100%
nem lehetetlen kijonni jarmumernokkent de ez nagyon hosszu folyamat, evekbe tellhet mint ahogy az en esetemben is amikor legalisan probaltam kikoltozni. eveken keresztul jartam magyarorszagon az amerikai anagykovetsegre hiaba mindig talaltak valami kifogast.rengeteg penzem es idom karbament. a vegen mar a vizummentessegi program kereten belul meg turistanak se akartak kiengedni, mivel haromszor elutasitottak a kerelmem. a masik dolog az amerikai gazdasag eppen nem all a helyzet magaslatan annak hogy kulfoldrol hozzanak munkaerot. a leggyorsabb ut a kijutashoz es a legolcsobb ha turistakent kijossz es itt intezed a papirjaid. en ugyanigy tettem amivel sporolhattam volna kozel 10 evet ha ezt tudom. miami beachen laktam de elkoltoztem orlandoba mert itt sokkal jobb es nyugisabb. miamiba van nehany nyugdijas de nem tul sok rengeteg a kubai. nyugdijasok inkabb Naples es sarasotaba vannak.
2013. márc. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Chrisiii válasza:
ORLANDOBA INTEZEK foallasu MUNKAKAT! szallodai takaritas recepcios karbantarto hordar reggeli felszolgalo. 90 szalloda van a kezunkbe kozel 1500 dolgozo szinte mindig van elerheto allas. 8,5-11 dollar orankent. akit erdekel kerje a szamom. szolgaltatasom nem ingyenes,informaciot szivesen adok ingyen. Kerem olyanok hivjanak akiknek penze is van nem csak almodoznak arrol hogy majd Chuck Norris kuld egy repulojegyet munkaval kiegeszitve.
2013. márc. 15. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
már detroit se az autóipar fellegvára. És tényleg ha ez az álmod több éve akkor amerikába menj egyetemre.
2013. márc. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!