Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Kanadába szeretnénk ki költözn...

Kanadába szeretnénk ki költözni! Tudnátok tanácsot adni? (többi lent)

Figyelt kérdés

Ki szeretnénk menni Kanadába végleg. kb. 3 és fél millió

forinttal. Ennyi szerintetek elég lenne? Legfontosabb hogy tanácsokra lenne szükségem hogy mit tegyek a Kanadai nagykövetségen az mondták hogy keresük fel a Bécsi nagy követséget. Ezt hamarosan meg testük! De valaki tudna mondani valamit erről az egészről? Első sorban olyan ember kérdezek aki már ki költözött!

Előre is köszönöm!


2013. márc. 12. 18:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
36%

Mit mondjak? Rajtad kívül még van százezerszámra kínai, indiai aki ide akar jönni. Mihez értesz amihez ők nem? Ez nem lenézés, ez komoly kérdés. Ezen múlik minden -- miért alkalmazna pont téged egy kanadai cég? Ha erre van válaszod, akkor küldd ezt a választ a megfelelő cégeknek és imádkozz hogy kivigyenek?


Én szoftverfejlesztő vagyok és Interneten át évekig dolgoztam annak a vancouveri cégnek, aki kihozott végül. Éjjel-nappal dolgoztam nekik, a szabadidőmet is hozzájuk kapcsolódó dolgokkal töltöttem, így lett két és fél év után kivándorlás.

2013. ápr. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 gery800 válasza:
95%
Igazi magyar mentalitas! Miert kell egybol lenezni a masikat???! Forditott helyzetben kivancsi lennek hogy allna a pofad! Azert mert te mar kint vagy nem kell egybol azt hinni hogy te vagy az atyauristen!!! Ha ilyen gondolkodassal lennek nem is is tudom mit csinalnek magammal!!
2016. nov. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 gery800 válasza:
100%
Mindenre van megoldas csak akarni kell! Lehetetlen nincs es nem is lesz csak tehetetlen emberek vannak!
2016. nov. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!