Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Amerikában közlekedésgépész...

Amerikában közlekedésgépész szakmával és éretségivel mennyi esélyem van elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
A célom az lenne , hogy munkát vállalnék kint és utána meg végeleg letelepedni amerikában.Angol tudással semmi gond az kiválóan megy.
2013. ápr. 5. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Közlekedésgépész kint nem hiányszakma. Ha lenne is lehetőség abban dolgoznod, akkor is előbb el kéne végezned egy különbözeti vizsgát amit kint elfogadnak.

Az érettségit felesleges megemlíteni mert Magyarországon kívül sehol nem ér semmit..

2013. ápr. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ès egy diploma az ér valamit? Pl: műszaki? Vagy akár bármien másik is?
2013. ápr. 5. 22:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy magyar diplomát honosíttatni kell és különbözeti vizsgát tenni. Én 7 éve csináltam. Akkor 1000 órát kellett vennem az egyetemen. Ez Kb. egy szemeszter. Akkor New Yorkban a Columbian ez 29ezer dollár volt. Gèpèszmèrnök egyèbkènt.

Továbbá, mivel nem angol anyanyelvü vagyok, TEOFL nyelvvizsgát kellett tenni.

2013. ápr. 6. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!