Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ha hosszú időre utazom ki az...

Ha hosszú időre utazom ki az USA-ba, érdemes e laptopot kivinniem. Átalakítót lehet e MAgyarországon kapni és ha igen, hol?

Figyelt kérdés
2009. okt. 9. 09:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy érdemes. Átalakítót bármelyik műszaki áruházban kapsz, utoljára azt hiszem az elektroworldben vettem 4 ezerért.
2009. okt. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

Azért nézd meg, hogy a laptop átalakító nélkül nem képes-e működni. Bizonyos laptopok esetén a tápegység fel van készítve a 110 V-os 60 Hz-es betáplálásra is. (Ez rá van írva a tápegységre, hogy mennyi a bemeneti feszültsége).

Ebben az esetben nem szükséges a transzformátor beszerzése.

2009. okt. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Viszont dugalj átalakítóra akkor is szükséged lesz.
2009. okt. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Érdemes, de tartsd szem előtt, hogy a szerzői jogokat ott sokkal komolyabban veszik. Ha windowst és hasonlókat használsz, netán nem biztos forrásból, akkor, ha biztosra akarsz menni, tiszta gépet viszel.
2009. okt. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
igen,dugalj átalakító mindenképpen kell,mert ott más a villa vége...de ha hosszabb időre mész,akkor amúgy is hasznos,én például ezzel a mobilomat is tudtam használni!(persze előtte nézd meg a töltőjén,hogy milyen fesz.tartományban használható,nehogy tönkremenjen.ugyan ez vonatkozik a laptopra,manapság már az újabb fajtáknak automatikusan átalakítja az aksija a feszültséget,csak dugasz kell megfelelő)
2009. okt. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb laptop trafó 100-240V, 50-60Hz. Egyszerűbb másik kábelt venni hozzá, C5 v C7-es a kábeled úgyis, azt meg kapni kilóra. Ld [link] Én egyszerűsítettem az életemet és vettem egy univerzális elosztót, nem kell gondolkodnom, hogy a borotvatöltőnek európai a csatlakozója, a laptopnak amerikai, mindenhol minden simán megy, google universal power strip szavakra.
2009. okt. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!