Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Pár hónap múlva Amerikába...

Pár hónap múlva Amerikába költözünk a családdal, hogy telnek a mindennapok (feketén)? Izgulós vagy nyugis?

Figyelt kérdés

Kész munkára megyünk én a férjem és a nagylányom..ő 20 éves most fejezte be a tanulmányait.

Aztán, hogy feketén lehet autó biztosítást kötni,tv-net a lakásba, aztán hogy be lehet-e iskolába íratni a 14 éves lányomat?

Légyszi csak akik kint élnek/vagy éltek írjanak nekem valós dolgokat.

Köszönöm



2013. jún. 14. 00:11
 1/9 anonim ***** válasza:
a gyerek mehet suliba, mert ott nem csekkoljak, hogy ti illegalis munkavallalok vagytok, a kozoktatas pedig kotelezo mindenki szamara abban a korban.
2013. jún. 14. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Suli mehet, többi nem.

Iszonyatosan haza lesztek ám toloncolva, ugye tudjátok? Az életbe többet még turistaként sem léphettek majd az USA területére...

2013. jún. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igem tudom.....de végül is honnan tudják, hogy illegális vagyok? Valahogy olyan sokan ki mennek es pár év múlva zöld kartyasok ez hogy lehet? Es nem feltétlenül hazasodnak.
2013. jún. 14. 08:48
 4/9 anonim ***** válasza:
Hamisítványt vesznek vagy csak hazudnak hogy van nekik.
2013. jún. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Makoscsiga ***** válasza:
TV, internet, biztosítás is lehet illegálisan. Nem értik az emberek, hogy ezeket a dolgokat profitorientált cégek intézik, akiknek nincs hatósági jogkörük, hogy ellenőrizzék, hogy ki milyen státusban van az országban. Kb tojnak rá, az a lényeg, hogy fizess. A kocsi vásárlást és a biztosítást is el lehet intézni, ameddig legális vagy, és akkor utána kapod a csekkeket, amit fizetsz és kész. Nyilván nem lesz rendes jogosítványod, de nemzetközi, vagy akár a magyar is elég lehet. Amikor mi vettük a kocsit, nekünk se volt amerikai jogsi. Azt kb fél évvel később csináltattuk.
2013. jún. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Makoscsiga ***** válasza:

"Valahogy olyan sokan ki mennek es pár év múlva zöld kartyasok ez hogy lehet?"

Na, ez viszont kamu.

2013. jún. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bírom az olyanokat akik ilyen baromságokat írnak, hogy örökre kilesznek toloncolva.. Meg, hogy így-úgy lebuknak.. Nem fog utánuk a CIA nyomozni, Amerika munkaerejének 60-65% külföldiek adják. Ha bíróságra kerülsz (karambol, baleset vagy egyéb..) akkor buknátok le, de megjegyzem volt olyan emberke is, aki még AKKOR SEM! Tehát, nem kell itt "fosni" attól, amit a sok irigy ember állít.
2013. jún. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hát igen eléggé meg osztoak a vélemények.

Sok ismerős van kint evek óta gond nélkül.

Jövő nyáron mi is megyünk lesz ami lesz az élet túl rövid ahhoz hogy sokat gondolkodjunk mindenen ;-)

Egyébként is mi olyan " jég hátán is meg el" tipusuak vagyunk. ....

Köszönöm a válaszokat azért még egy valamire kíváncsi lennék, hogy hogyan lehet papíron"" férjet/

feleséget szerezni es mennyiért? :-)

Tudom, hogy van létezik de senki nem akar beszélni róla. .....pedig érdekelne. Köszönöm

2013. jún. 25. 21:59
 9/9 anonim ***** válasza:
Erdekelne, hogy vegul kijutottatok-e, es meg ott vagytok?
2021. jan. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!