Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Hogy tudok levelet küldeni...

Hogy tudok levelet küldeni Amerikába?

Figyelt kérdés
Levelezőtársam írta, hogy szeretne küldeni nekem valódi levelet, meg ajándékot. Én is szeretnék küldeni nek egy csomagot, de hogyan küldhetem el Floridába? És mennyibe kerül?
2013. aug. 24. 16:48
 1/3 anonim ***** válasza:
mindezekre megkapod a teljes körű magyar nyelvű felvilágosítást a helyi posta kirendeltségben.
2013. aug. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Simán megcímzed és feladod. Csomagnál figyelj arra, hogy megfelelően legyen csomagolva.

Jó drága lesz.

2013. aug. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

megirod a levelet, beteszed a boritekba, a boritekra rairod a haver cimet (meg a tiedet) elbattyogsz vele a postara, odaadod a neninek o meg majd megmondja mennyibe fog kerulni

level = par szaz forint

csomag = a sulytol es a merettol fugg, de tobb ezer is lehet


csomagot "illik" ajanlott kuldemenykent feladni, ha tuttira akarod, hogy odaerjen... ami meg tobb penz...

2013. aug. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!