Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Nemrég kérvényeztem az ESTA...

Nemrég kérvényeztem az ESTA engedélyt, mert hamarosan az USA-ba utazom. Utólag merült fel bennem, hogy talán ki kellett volna nyomtatnom? Csak mert nem találkoztam ilyen lépéssel a kérelmezési folyamat során.

Figyelt kérdés
Keresgéltem a konzuli hivatal honlapján a választ, és ha jól értelmeztem, már teljesen papírmunka-mentes az utazás ESTA-val, de jó lenne, ha megerősítene ebben valaki, aki szintén mostanában kért engedélyt és már esetleg megkezdte vele az utazást.

2013. okt. 10. 14:06
1 2
 11/12 Frigg válasza:

Nem is az volt a célom, hogy beparáztassalak vagy ilyesmi, miért lett volna? :/ Csak meg akartam osztani a saját tapasztalatomat, velem hogy volt. Lehet másnak, más országban simábban ment.

Semmi gyanús nem volt rajtam, egyszerű ruháim voltak, egy oldaltáska, papírok, és ennyi.

Azért szívóztak (gondolom én), mert nem dolgozni jöttem ki (tehát nem ilyen campleader-es cucc, mert ahhoz is jár papír.), hanem csak turistának. Előttem volt két magyar csajszi, akiket Amszterdamban ismertem meg, ilyen munkára mentek ki, ők 5 perc alatt végeztek, mert volt papírjuk arról, hogy dolgozni mennek.

Szóval nagyjából ennyi. Remélem veled aranyosak és gyorsak lesznek :)

2013. okt. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Na de figyelj már! Ha ESTA-val utaztál, akkor az nem lehetett baj, hogy nem dolgozni készültél az USA-ba, mert azzal nem is lehet. Pont ezért ment könnyen Bostonban a beléptetés. :) Ez a része viszont nagyon megnyugtató, úgyhogy köszi, hogy leírtad. :)
2013. okt. 18. 21:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!