Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Amerikai nyaralás kb. mennyibe...

Amerikai nyaralás kb. mennyibe kerülne?

Figyelt kérdés

Repülő jegy 2 fő részére, pár nagy városok meglátogatása (Miami, LA, New York, Chicago, Las Vegas, California), szállás (**, *** esetleg ****-os). Kb. 7-10-14 nap.

Tapasztalatok? Esetleg élmények stb. Minden érdekel!


2009. nov. 24. 17:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A repjegy közvetlen Budapestről New Yorkba 130ezer körül van, egy főnek.

Ugyan ez Miamiba, párizsi átszállással 160ezer körül.

A városok, amiket felsoroltál átlagban elég messze vannak egymástól, ugyhogy országon belül is repülni kéne. Hacsak nem akarsz vonaton, buszon vagy autóban napokat ülni.

A szállodák, hotelek nagyon drágák. **-os nem nagyon van. Jellemzőbb a minimum 3*-os.

Olcsóbb ha youth hostel-ben (diákszálló) szálltok meg.

Pár fontos információt tartalmazó oldal:

[link]

[link]

[link]

2009. nov. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

California nem város, hanem állam.

Ebben az államban van LA.

2009. nov. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

ha csak ilyen rövid időre, mentek, akkor döntsétek el, hogy keleti vagy nyugati part.


én 2x voltam már, csak repjegy és bérautó. aztán elindulni. nagyon kedvező moteleket lehet kapni, ha nincs épp szünidő. körül kell nézni a benzinkutaknál, rengeteg olcsó ajánlat van.

2009. nov. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

19:19 Köszi a segítséget! :-)

19:20 Ennyire hülye én sem vagyok, bocsáss meg hogy a városok közé besoroltam California-t, szerintem mindenki tudta miről beszélek.

19:33 Neked is köszönöm a segítséget! :-)

2009. nov. 24. 19:45
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nagyon messze vannak egymástól ezek a helyek, én a helyedben eldönteném, hogy akkor nyugati vagy keleti part, mert ennyi napból még kb. 2-3-4 teljes nap a repkedéssel fog elmenni, és úgy nem sokat fogtok látni. Az USA-n belül már olcsóbbak a jegyek, de ha mondjuk elmész Miamiba, NY-ba és Chicagoba (mert így lenne valószínűleg a legolcsóbb), akkor az legalább még 150-200 ezret rádob a költségekre személyenként + kb. 120-160 ezer a jegy az USA-ba attól függően, hogy hová mész és mikor. A hotelek is nagyon drágák ám meg kell költőpénz is...szóval szerintem kb. 700-800 ezerből jönne ki két főre.
2009. nov. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

VALÓBAN EL KELL DÖNTENED MELYIK IRÁNYBA MÉSZ,MERT NAGYON MESSZE VANNAK EGYMÁSTÓL AZ ÁLLAMOK... ÉN lAS VEGAS-T JAVASOLNÁM:) FANTASZTIKUS HELY.. NOS NEKÜNK 2 FŐRE UGY NÉZETT KI,HOGY REPJEGY (2 FŐRE) FOGLALÁSTÓL FÜGG PERSZE,MERT HA ELŐRRE MEG VESZED 1-2 HÓNAPPAL AKKOR SOKKAL OLCSÓBB..AZ EGYIK JEGYET.. A MOSTANIT MONDOM,MERT ÁPR. 28 ÁN REPÜLÜNK AZ- AZ JÖVÖHÉTEN:) TEHÁT AZ EGYIK REPJEGYET 1 HÓNAPJA VETTÜK MEG AZ 207 EZER VOLT(BIZTOSITÁS,TRANSZFER NÉLKÜL PERSZE),A MÁSIK OLCSÓBB MERT AZT 2 HÓNAPJA.ÉRDEMES KÖRÜL NÉZNI AZ UTAZÁSI IRODÁK KÖZÖT MERT MI IS TALÁLTUNK OLYAT AHOL 30 EZERREL DRÁGÁBB VOLT! DE HA GONDOLOD TUDOK AJÁNLANI NEKED AMERIKAI UTAZÁSI IRODÁT.. A BIZTOSITÁS KB. 8-12 EZER FORINT 8 NAPRA.ATTÓL FÜGG MENNYIRE MAGAS BIZTOSITÁST SZERETNÉL KÖTNI!A SZÁLLÁS VALÓBAN ELTÉRŐ,NEM DRÁGÁK KIVÉVE A LUXUS SZÁLLODÁK!EGY 3-OM CSILAGOS 15-25 EZER /2 FŐRE!AZT TUDNI KELL HOGY AMERIKÁBAN SZOBÁT FIZETSZ ,ÉS NEM SZEMÉLYRE! MI KONKRÉTAN A BELLAGIO-BA ***** + * MEGYÜNK,ITT AMI LUXUS SZÁLLODA,7 ÉJSZAKA 2000 DOLLÁR(382 EZER FORINT)!DE EZ IS VÁLTOZÓ,PERSZE,ATTÓL IS FÜGG SZEZONBA MÉSZ VAGY SEM,VAGY MELYIK KATEGORIÁJÚ SZOBÁT VÁLASZTOD.A LEGOLCSÓBB 1400 DOLLÁR/ ÉJ... AZT IS TUDNI KELL,HOGY MINDEGYIK SZÁLLODÁBAN KÉRNEK NAPI DEPOSIT-OT,AMI AZT JELENTI HOGY ERRE FEL KELL KÉSZÜLNI,50 DOLLÁRTÓL 100 DOLLÁRIG NAPONTA! EZT EL KÜLÖNITIK A BANKSZÁMLÁDRÓL,ABBAN AZ ESETBEN HA HASZNÁLNÁL VALAMIT A SZOBÁDBAN,(MINIBÁR,TELEFON,STB...) ÉRDEMES KÁRTYÁVAL FIZETNI MERT HA KP-BAN FIZTED A DEPOSIT-OT AKKOR DRÁGÁBB. NÁLUNK A BELLAGIO-BA 100 DOLLÁR NAPONTA:))

NEM MINTHA KI INNÁM A MINIBÁRT:))) A MÁSIK,,HOGY EGYETLEN SZÁLLODÁBAN SINCS ÉTKEZÉS A SZOBA ÁRÁBAN,MIVEL NEM FEKTETNEK NAGY HANGSUJT ERRE. ESTLEG TUDOD KÜLÖN KÉRNI HA SZERETNÉL,DE NEM RDEMES,MERT DRÁGA,ÉS VAN EGY CSOMÓ OLCSÓ HELY AKÁR A SZÁLLODÁBAN IS,MEG AZ EGÉSZ VÁROSBAN:)))MOST HIRTELEN ENNYI JUTOTT AZ ESZEMBE,:))

2010. ápr. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Sokat segítettél! :) És nagyon kellemes utazást kívánok! :)
2010. ápr. 22. 15:29
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
kösznöm:DDD örültem ha segithettem..ha lenne kérdésed,csak szólj:DD
2010. ápr. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Voltál azóta kint Vegasban? :)
2012. nov. 15. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

2010 nyarán voltam 3 hetet New Yorkban. Elmentünk a Niagara-hoz, átmentünk Kanadába. Voltunk Washingtonban, Atlantic Cityben, Corning, Cape May, Orangeville és sok kisebb hely :)

Fantasztikus élmény volt. Még most is bennem él minden ott töltött perc :)

2013. máj. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!