Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Tijuanában érdemes kiköltözni?...

Tijuanában érdemes kiköltözni? Állitólag olcsó hely. Magyarországhoz képest mennyivel jobb?

Figyelt kérdés
2014. jan. 22. 18:47
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
Mexikó alapvetően veszélyes, még a biztonságosnak mondott környékek sem igazán megbízhatóak. Talán a tengerparti környék vagy a belváros az ami elfogadható, de ezek is csak fényes nappal.
2014. jan. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
Elkepeszto milyen rosszul vannak sokan informalva Magyarorszagon. A mexikoiak millio szamra szoknek at az USA-ba, de ugyanakkor egy magyar le akar telepedni Tijuanaban ahol evente tobb mint haromszor annyi gyilkossag tortenik mint egesz Magyarorszagon.
2014. jan. 23. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
Nincsen igazán biztonságos része. Egyébként én sem ajánlom. Például előfordul, hogy valakit elrabol a Zetas, és váltságdíjat kérnek érte. Ha nem kapják meg, akkor beleteszik egy hordóba, és lelocsolják benzinnel.
2014. jan. 23. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok rosszul informálva , csak megkérdeztem. De ha ott laknék nekem is könnyebb lenne 1-szer átmenni az Usa-ba dolgozni
2014. jan. 23. 07:30
 15/36 A kérdező kommentje:
Egyébként utolsóelőtti én igazából San Diego környékére költöznék ahol a közbiztonság a legjobb de nagyon nehéz bejutni Amerikába.
2014. jan. 23. 08:46
 16/36 A kérdező kommentje:
Az EU-ba meg azért nem akarok költözni mert arrafelé jobb idő van még télen is , itt meg ugyanúgy hideg és rossz idők szoktak lenni , elhiszem hogy nem kellene ide vizum de akkor is...
2014. jan. 23. 08:50
 17/36 anonim ***** válasza:
100%
Te hallottál már olyan helyekről, mint dél-Olaszország, Ciprus, Spanyolország, Gibraltár, Kanári-szigetek, Portugália, Francia-Guyana, Francia-Polinézia, Réunion, Málta? Ezek mind az EU-hoz tartoznak. Aztán meg azért költözni Tijuanába, mert onnan könnyebb átszökni az USA-ba elég nagy hülyeség.
2014. jan. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
Én már nem akarok kiköltözni mivel felvilágositottak róla hogy nem érdemes , én ezt csak kérdeztem. Csak tudod ezekben az országokban nem beszélik az angolt.
2014. jan. 23. 10:40
 19/36 anonim ***** válasza:
100%
Máltán Cipruson és Gibraltáron nem beszélik az angolt? Ha ennyit tudsz a világról, akkor jobb is, ha a faludban maradsz, mert ilyen tájokozottsággal könnyen bajba kerülhetsz.
2014. jan. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:

Tijuana gyakorlatilag össze van nőve San Diegoval.


Sok látni való ott nincs. Ott vagy prosti vagy drogos van.

Munka alig-alig..majd nézd meg a közös határt mennyien lesik hogy épp mikor van szabad járás a Border Guard nélkül.

2014. jan. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!