Kezdőoldal » Utazás » Európa » Sürgős! Napokon belül utazunk...

Sürgős! Napokon belül utazunk az iskolával Olaszországba (Velence) Mit érdemes megkóstolni a helyi ételek közül, és mit érdemes venni enni ami aránylag olcsó is laktató is, és milyenek az árak, és milyen szuvenírek vannak?

Figyelt kérdés
2013. szept. 29. 11:18
 1/2 anonim válasza:
Képeslapot érdemes venni, 50 centtől 3-6 euróig biztos,hogy találsz, ételek közül,ha sok időd van akkor beülni egy pizzát enni,, amit érdemes szerintem valamilyen maszkot,ha tudsz rá áldozni több pénzt(10 eurótól már vannak nagyon jó maszkok!)aztán még hűtőmágnes amit megéri venni, meg én egy gyönyörű nyakláncot találtam a barátnőmnek nagyon olcsón,de mégis nagyon jól néz ki. Ki kell fogni a jó helyeket,de a nevezetességeket ne hagyd figyelmen kívül.(Sóhajok hídja meg ilyenek, ezeknek gondolom utánanéztél.:)) Jó utazást. :D
2013. okt. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Megkóstolni: pizza! Ezen kívül nagyon finomak a különböző szendvicseik, de ha többet szántok rá, találni viszonylag olcsón turista menüket ajánló éttermeket is.

A szuvenír temérdek, jellemzően a kikötőben lévő árusoknál olcsóbbak, bent határ a csillagos ég! Érdemes körül nézni, nagyon nagy a szórás árakban!

2013. okt. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!