Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Milyen állás keresett az USA-ban?

Milyen állás keresett az USA-ban?

Figyelt kérdés

Főleg Los Angeles környékén, de minden érdekel, most 9-edikes vagyok és infóra járok de nemtudom, hogy ezzel el tudnék-e ott helyezkedni, ezért jó lenne még valkami, 2 éves OKJ képzéssel.


Valami olyan állás kéne amivel szépen lehet keresni :D


2009. dec. 11. 13:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Fuuu,te nagyon el vagy tévedve. Azt hiszed,ilyen egyszerű?

Azt mondjuk nem írtad,hogy mikor mennél, de most még felejtsd el. Se vízumot nem kapnál, semmit. Azt tudod, hogy a repcsijegy oda milyen drága? És hogy csakis profi angollal érdemes kimenni...

USÁba max. cserediák programmal tudsz kijutni, vagy ösztöndíjjal, ahol egy családnál lakhatnál. De mint magánember, szinte esélytelen.

2009. dec. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%

Hát igen az első válaszolónak igaza van. Ne csüggedj és ne add fel az álmaidat, de informatikusból ott Mississippit lehet rekeszteni. Nem elég, hogy vízum kel, de ahhoz, hogy hivatalosan dolgozhass, "zöld kártya"is. És azt nem úgy osztogatják. Tanulj jól, esetleg egy ösztöndíjat elcsíphetsz egy egyetemen ESETLEG!!!


És ha kinn vagy, akkor tudsz ott tájékozódni.

2009. dec. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

hát az előttem levők leírták a lényeget...

angolod milyen??

amúgy szerintem minimum főiskolai/egyetemi infós végzettség és sok GYAKORLAT!! kell.ugyanis amit te a szakodon tanulsz,az kb.semmit se ér kint.


tanulj tovább,nyelvre gyúrj!!..aztán próbálj kimenni valamilyen módon(a cserediákság nem rossz ötlet)majd jöhet a munkavállalás,letelepedés.ha még érdekel.

2009. dec. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Még valamit.USA-ban a te magyar érettségiddel,és OKJ képzéseddel finoman mondva kitörölheted a fenekedet!

Nagyon jó nyelvtudás,nagyon jó gyakorlatra ,és egy olyan magyarországi munkahelyre lenne szükséged akik által ki tudnál menni melózni...

2009. dec. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Keress olyan Mo-i céget, akik alkalmaznának és vannak amerikai érdekeltségei, társvállalat, ilyesmi. Nagyon tanulj meg angolul. És valószinű, hogy a magyar papirjaiddal nem érsz el semmit kinnt. Úgyhogy, ga összejön az állás, akkor is le kell majd kinnt vizsgázni, iskolába járni és ottani diplomát szerezni. Ehhez TOEFL nyelvvizsgát is szoktak kérni, jó magas pontszámmal. Úgyhogy az a teendőd, hogy elkezdesz állást keresni és nagyon megtanulsz angolul. Nem ártana egy kis kezdőtőkét is összeszedni, mert lehet az elején pl. nem fizetnek lakást vagy nem fizetik a kiutazást.
2009. dec. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Kössz a válaszokat! ;)
2009. dec. 11. 15:09
 7/13 anonim válasza:

Ha mindenáron külföldön akarsz majd dolgozni, akkor olyan szakmát végezz, amit bárhol feltudsz használni. A jogász szakma nem ilyen. Külföldön nem sokra mész egy magyar jogi diplomával. Hazai Gazdasági diplomák sem érnek kint semmit. Az orvos azonban igen keresett.

De pl. a szakmunkák nagyon jók. A szakács a világ össze táján keresett...

2009. dec. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%

semmiképpen ne add fel az álmaidat, bizz magadban és tanulj!!!

IGENIS ki lehet jutni, én is most megyek ki, de nem is áll szándékomban hazajönni!!! Menni fog, csak türelem, ne add fel hidd el sikerülni fog, én is régota vágytam erre, és most sikerült, ezért sokan irigyek is, és le durrognak, de nem érdekel! Persze nem azt mondom, hogy nekik nincsen igazuk, de sokan irigyek!!!!

Hidd el, ha ügyes vagy és talpra esett, valamint mindent megteszel ez ügy érdekében menni fog!!!


Kellemes ünnepeket, és egy szebb jövöt kivánok neked!


Egy 25 éves lány

2009. dec. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Angolos előkészítőre járok szóval ebben az évben csak angol.


Múltkor az érettségi feladatokat próbáltuk és 4 hibám lett úgyhogy a nyelvvel nincs gond.


Köszönöm 25 éves lány! Sok szerencsét ott kint :)


Megkérdezhetem milyen végzettséggel/szakmával és milyen módon mentél ki? ja és hogy hova?

2010. ápr. 17. 09:20
 10/13 anonim válasza:

Sziasztok


Nem tudtok valami munkát ? kint. Bár mi érdekelne.


köszönöm válaszotokat

2012. dec. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!