Kezdőoldal » Utazás » Európa » Magyar rendszámu autót meddig...

Magyar rendszámu autót meddig lehet az Egyesült Királyságban hivatalos bejelentett állás mellett kinnt tartani? Kell valamilyen külön engedély itthonról, hogy legalább 1 évig a kocsi is ott lehessen és használhassuk?

Figyelt kérdés
2011. márc. 24. 08:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Itt találsz róla infót:

[link]


Mi már 5 éve használjuk itt a kocsinkat, egyenlőre mákunk volt. Nem állított meg rendőr soha és nem kértek semmit. Viszont azt is hallottam, hogy rezidensként már nem lehetne használni... rezidensnek számít már az is, hogy angol jogsink van. (upsz.. most látom, hogy írja is itt a linken)

Szóval elméletileg ha megtartjátok a magyar jogsit és félévente elhagyjátok az országot a kocsival (és mondjuk megtartjátok a vonat és/vagy komp jegyet), akkor nem lehet gond. De amúgy meg én a dolgoztam a MetPolice-nak és ott megkérdeztem több rendőrt is erről még anno, évekkel ezelőtt és ahány rendőr, annyiféle véleményt mondott.

2011. márc. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!