Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mennyi idő telhet el a vízumké...

Mennyi idő telhet el a vízumkérelem beadása és az elbírálás között?

Figyelt kérdés
Au pairnek szeretnék kimenni az Egyesült Államokba, de a J-1 vízumhoz szponzor kell, meg elég sok pénz, ahogy láttam, így nekem az annyira nem lenne jó. Milyen vízum lenne jó nekem és mennyi idő alatt kapnám meg?

2014. júl. 6. 21:47
 1/3 fGhw39-84th ***** válasza:

"Mennyi idő telhet el a vízumkérelem beadása és az elbírálás között?"

Két-három nap. 4. napra megkapod az útlevelet.


"de a J-1 vízumhoz szponzor kell, meg elég sok pénz"

Miért kellene hozzá sok pénz? Maga a vízum igénylés sok pénz? A 36 ezer forint a sok pénz? Az összes vízumra kb. annyi. Vagy nem tudom, hogy mire gondoltál.


"Milyen vízum lenne jó nekem és mennyi idő alatt kapnám meg?"

Au pair-nek csak j1-el lehet kimenni.

2014. júl. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
azt ott rögtön megtudod,hogy kapsz e vizumot. nekem legalább is így volt annó.másnap du elhozta a futár az útlevelet benne a vizummal.
2014. júl. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Amerikaba elvileg au pairkent ugye csak J-1 vizummal lehet menni, meg ugynoksegen keresztul. Maga a vizum nem veszes, 160 dollar, de a vele jaro program meg kb. 900. Arra lennek kivancsi, hogy ha hivatalosan nem au pairkent mennek ki, hanem mondjuk a csalad hazvezetokent venne fel, akkor biztos megkapnam-e. Koszonom az eddigi valaszokat!
2014. júl. 7. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!