Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Meg van az amerikai állampolgá...

Meg van az amerikai állampolgárságom! Turisztikai vendéglátói szakmám van! Hotelban / szállodában szeretnék gondolkozni! Pénzem van! Las vegasban gondolkodtam mert ott rengeteg a szálloda és hotel! Ez így lehetséges?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok lehetséges ott megélnem ebben a szakmábol? Van esélyem ilyen helyen vagy oda lehetetlen bekerülnöm? Angol magyar és németül tudok! Vagy egyéb tippetek van ahol nagyobb esélyem lenne? Minden válaszra nyitott vagyok! Köszi előre is!

2014. júl. 13. 18:23
 1/9 anonim ***** válasza:
amerikai allampolgarsag? ugy hogy meg kint se voltal? szerintem te a zold kartyara gondolsz. ha meg nem akkor meg varnom kell a poenra. ulepednie kell
2014. júl. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 fGhw39-84th ***** válasza:

Las Vegas jol hangzik, ha melot akarsz, nezz szet a craigslist-en.

[link]

2014. júl. 14. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"Meg van az amerikai állampolgárságom!"


Az mit jelent pontosabban?

Küldtél pénzt egy zöldkártyát ígérő kamucégnek??

2014. júl. 14. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem, már állampolgár vagyok (apai ágon) és már sokszor voltam kint Amerikában!! Engem az érdekel amit leirtam! A 2 dik válaszolónak köszönöm!
2014. júl. 14. 10:01
 5/9 anonim ***** válasza:
Ird be Google-ba "Las Vegas job openings".
2014. júl. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Ha az apád ottani, akkor miért nem őt kérdezed?
2014. aug. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Őt már sokszor kérdeztem!! És ő nemért ebben a témában semmit nem is akarom zavarni ezzel csak anyi érdekelne hogy ilyen helyen pl hotelban lenne e esélyem
2014. aug. 29. 22:06
 8/9 anonim válasza:
Ha megvan az állampolgárságod akkor minden további nélkül... de amúgy nem szokta érdekelni az alkalmazókat, hogy milyen állampolgár vagy :)
2014. aug. 30. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Oké köszi
2014. aug. 31. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!