Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Hogyan bizonyíthatnám azt...

Frank1997ize kérdése:

Hogyan bizonyíthatnám azt hogy többre vagyok képes mint egy amerikai?

Figyelt kérdés
C++ programozó/fejlesztőként dolgoznék amerikában és példát szeretnék mutatni hogy én jobb vagyok mint egy amerikai és hogy a munkáltatóm elintézze a papírokat és lássa hogy 'na ez a gyerek többet tud mint egy amerikai'.C++ programozó/fejlesztői téren hogyan tudnék többet mutatni mint egy amerikai?tanácsok?

2014. aug. 30. 01:11
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
ötletek?
2014. aug. 30. 01:14
 2/14 Masked Magician válasza:
56%

Külföldön alapból jobban szeretik a nem odavalósiakat. Mivel teljesen más kontinensről mész, egyszerűen improvizálj.

Másként látjuk itt Magyarországon a világot mint Amerikába, tehát lehet ami itt szokványos ott egyedinek fog tünni.


Sok sikert kívánok neked! :)

2014. aug. 30. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hát köszi szépen :D.Amúgy meg remélem hogy nem lesz egy olyan nehéz dolgom :/.
2014. aug. 30. 02:12
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozz egy nyilt forrasu projekthez, tunj ki, az ajanlatok zaporozni fognak. En igy jutottam ki Kanadaba.
2014. aug. 30. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
[link] tessek egy link.
2014. aug. 30. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
19%
Hát nagy erőfeszítésre nem lesz szükséged ugyanis az amerikai nép a Föld legbutább népe. Náluk alapból mindenki okosabb.
2014. aug. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Te nagyon hülye vagy. Baromi nehéz szponzort keresni és munkavállalói vízumot kapni.
2014. aug. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mondjuk kezdhetnéd azzal, hogy nem az utazás témakörben írsz ki egy ilyen kérdést, illetve megtanulod a helyesírást.
2014. aug. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
szerintem semmivel se tudsz többet mint egy amerikai aki ért hozzá, ha tudnál akkor itt is meg tudnál élni belőle jól, ki se kellene menned
2014. aug. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
ötös hatos köszi a választ :D
2014. aug. 30. 13:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!