Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mexikó északi része tényleg...

Mexikó északi része tényleg olyan veszélyes? Aki járt arra mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés
2014. aug. 31. 19:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Tijuana nagyon veszélyes, oda semmikép ne menj!
2014. szept. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Utolso tenyleg annyira veszelyes? Jartal mar arra?
2014. szept. 2. 13:38
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem, viszont olvastam sok helyen.

[link]

Leginkább bizonyos időszakonként veszélyes.

2014. szept. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Bocs, de azért Budapesten a 7.8.9. kerületben egyedül senki ne sétáljon arany nyaklánccal, Rolex karórával!!! A pénztárcát is kikapták a velem sétáló gyerek kezéből, mobil telefont is az iskolások kezéből, a villanyleolvasó néni nyakából az aranyláncot, de ugyanez történt a keresztanyámmal Rákospalotán. Az édesanyám kezéből a táskát akarták kitépni, de nem engedte el, ezért elesett és eltört a karja. Nekem bicskát nyomtak az oldalamhoz, mert figyelmeztettem az előttem sétálót, hogy már kinyitották a táskáját, éppen bele akar nyúlni valaki. Vasárnap délután 6-kor benyomták a lakásunk ajtaját és elvittek egy fényképezőgépet és egy táskát pénzzel, iratokkal, mire a zajra kimentünk a másik szobából, már csapódott az ajtó és eltűntek. Budapesten, Prágában, Párizsban, New Yorkban is ugyanúgy kell szorongatni a válltáskát és semmi értéket nem szabad a zsebben tartani, (egyik társunknak Amszterdamban kirakatnézés közben vettél el a brifkoját a farzsebéből - aztán se pénz, se bankkártya, se útlevél) arany ékszereket nem kell hordani, külvárosban bóklászni egyedül nem lehet. A kamerát rögzíteni kell a nyakban és a csuklónál ha lehet. Nem kell pénzt felvenni utcai automatánál, vagy nagyon körül kell nézni nincs-e a környéken valaki aki odaérhet mielőtt befejezem a pénzfelvételt. A körúton láttam, hogy hirtelen megáll egy kocsi, egy férfi kiugrik, megfogja a nagypapával sétáló kisfiú kezét, és az autó felé vonszolja. Szerencsére túl kicsi volt a gyerek keze,kicsúszott és visszarohant. A férfi visszaugrott az autóba, és az továbbhajtott. Rámozdultunk többen, de esélyünk se lett volna ha nincs szerencséje a gyereknek. Ennyit a biztonságról itthon vagy akárhol. A nagy városokban a turista információnál szokott lenni a rendőrségtől egy tájékoztató, hogy speciálisan ott mire vigyázzon egy turista.
2014. szept. 8. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mexico 5 szazalekat erinti a Drogbiznisz..az Amerikai hatarnal levo reszek nagyon veszelyesek..ott kihaltak az utcak meg mapkozben is..oda nem tanacsos menni mert jobb esetben nyiltan kirabolnak..a rossz esetet inkabb nem emlitenem...ott nem erdemes rizikozni..mert ott nem viccelnek! ott figyelik az embert pláne ha idegen jelenik meg..jelentik a mozgasokat az aktualis Drogkartelleknek..Mexico nagy..vannak biztonsagos reszek..a Hatar menti helyeket kell elkerulni.
2016. okt. 23. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!