Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek, mi a tapasztalata...

Kinek, mi a tapasztalata bevérzéssel kapcsolatban? Nagyon veszélyes a babára nézve?

Figyelt kérdés

5 hetes terhes vagyok. A első ultrahangon a szonográfus azt mondta, hogy kicsit pihenjek többet,mert van egy kis bevérzésem, de nem írta rá a papírra, és nem is mondta,hogy menjek orvoshoz. 2 hét múlva kell visszamannem. Kicsit aggódom emiatt.

Egyébként a papíromra ez van írva:

Gravid.ut-ban 4x3mm-es geszt gyűrű.

Környezet eltérés nélkül.

A douglasban szabad folyadék nem látható.Korai grav.valószínű.

Tehát a bevérzés nincs rajta.Ez bíztató, de mégis kíváncsi lennék a véleményetekre.Köszönöm


2011. febr. 26. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem is volt,szintén két hét múlva kellett visszamennem,addigra eltűnt,felszívódott.Azt mondta a nőgyógyász,hogy gyakori a terhesség kezdetekor
2011. febr. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem még a 21. héten is látszott.

Most vagyok a 37. héten, és minden rendben van.

Nyugi, ha gond lenne, akkor azt jelezték volna, és további vizsgálatra küldenének.

2011. febr. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is azt mondta, hogy 3 mm-es bevérzés van, később kiderült, hogy iker terhesség :)
2011. febr. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Remélem nem lesz semm gond. Próbálok sokat pihenni.

Remélem fel fog szívódni.

Azért kicsi az esély arra, hogy ez a bevérzés is ikerterhesség legyen , nem? Gondolom 5 hetes terhesen már észre lehetne venni egyértelműen. 2 petezsák lenne, vagy ilyesmi.köszönöm a válaszokat

2011. febr. 27. 10:32
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen a 14 hét körül eddig nem lett belőle semmi gond ne izgulj:)

24hkm

2011. febr. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
12.héten volt-most 36 hetes vagyok.Utrogestant adtak, meg sokat pihentem-nem derült ki mitől volt egy egyszeri féltenyérnyi élénkpiros vérzés.Mélyen fekvő lepény miatt, vagy ér pattant a méhszájnál.Az orvos is passzolt.
2011. febr. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!