Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ha lenne USA zöldkártyám...

Frank1997ize kérdése:

Ha lenne USA zöldkártyám akkor nem lenne kötelező diploma ahhoz hogy c++ programozóként dolgozhassak amerikában?

Figyelt kérdés

2014. szept. 3. 16:44
1 2
 11/13 fGhw39-84th ***** válasza:

"4 év múlva ha már tele leszek lóvéval de nagyon sokkal olyan 100milla felett"

4 év alatt 1oo milla? :D És milyen valutában?


"csak 18. Életévem után tudnék mert addigra lenne annyi lóvém hogy angliába el tudjak menni egy 30 hetes c/c++ tanfolyamra"

Te egy 3o hetes c++ tanfolyamra gyúrsz?


"én véglegesen amerikába 21 évesen fogok kimenni hogy rám ne vonatkozzon semmilyen törvény már"

És azt honnan veszed, hogy 21 éves korod után nem vonatkozik rád semmilyen törvény?


Haver, you made my day! :D

2014. szept. 4. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Valami olyan fokú zavar van a fejedben ami egyszerűen elképesztő. Csak nem hiszed hogy egy harminc hetes tanfolyamból te leszel valaki? Ugyan. Amikor én az open source-t beírtam neked azt hittem hogy egy normál C++ programozó vagy aki most keresi hogy lehetne kitörni. Éppen a C++ és a Java programozók nemigen látják az ilyen típusú kitörés lehetőségét, azért írtam anno.


Hogy perspektívád legyen, én húsz évvel azután hogy megtanultam programozni kezdtem nyugati állásajánlatokat kapni. Gondolkozz már.

2014. szept. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 fGhw39-84th ***** válasza:

"Valami olyan fokú zavar van a fejedben ami egyszerűen elképesztő."

És az a dúrva, hogy most majd jól megsértődik. :D És ez még mindig semmi: jön majd a sok "tipikus magyarozó", akik szerint mindenki, aki nem tapsikol a franki gyerek álmaihoz, az lehúzós, k.európai söpredék. :D

2014. szept. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!