Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Amerikába készülök és a Coca...

Amerikába készülök és a Coca Colanál szeretnék dolgozni de lenne néhány kérdésem?

Figyelt kérdés
2014. nov. 2. 14:12
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Értem már
2014. nov. 2. 16:15
 12/23 anonim ***** válasza:
57%

Semmilyen elonyt nem jelent az itteni ceg - kulonosen, hogy hivatalosan ez gorog tulajdonu, nemi zavaros adozasi trukk miatt.


Amerikaba a nulla vegzettsegeddel nem fognak beengedni (marmint a turistautat kiveve). Szerinted odaat kik dolgoznak az CC gyarakban? Elarulom: mexikoi, paki, stb. bevandorlok, akik milliszamra vannak mar most is az orszagban. Teged is biztosan tart karokkal fognak varni, hiszen alig van munkero...

2014. nov. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
És ha ott vagyok hogy jelentkezhetnék a külföldi C. Cola céghez.Mert a vizumhoz munkavállalói kell.
2014. nov. 2. 16:18
 14/23 A kérdező kommentje:
De ki mondta hogy nincs végzettségem szakközépben végeztem.
2014. nov. 2. 16:22
 15/23 anonim ***** válasza:

A szakkozepes vegzettseged odakint pontosan annyit er, mint a papir, amire nyomtattak.


Es igen, jol latod, a vizumhoz bizony kell a munka, amit viszont csak ott tudsz 'megszerezni'. Szerinted mi ennek az oka? Igen, pontosan, ezzel akadalyozzak meg (tobb-kevesebb sikerrel), hogy turistakent erkezve elarasszak az orszagot a kepzettseg, vegzettseg, munkatapasztalat nelkul erkezo bevandorlok.

2014. nov. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Draga kerdezo, olvass mar vissza a temaban. Vagy szazszor megirtuk, hogy hogyan lehet az USAba kijutni munkavallalas celjabol.


Semmi eselyed nincs! Ha visszakeresel a GYIKon megtudod, hogy miert.

2014. nov. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Nem kell visszakeresni tudom miért mert aki a GYIK-on kérdetősködik az tényleg nem fog kijutni.Eltaláltam?
2014. nov. 4. 06:10
 18/23 anonim ***** válasza:
tudom miért mert aki a GYIK-on kérdetősködik az tényleg nem fog kijutni - nem, nem ezert. Olvass vissza es megtudod miert. Majdnem csobe huztal, de akkor se fogom leirni, mert mar en magam is vagy 100x leirtam, meg rajtam kivul meg vagy 50en leirtak, hogy miert nem!
2014. nov. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Eza kerdes vicc, ugye? Mucsadarocsogen elvegeztel egy nevenincs szakkozepet es azt hiszed, hogy van eselyed valaha bejutni egy olyan ceghez, mint az amerikai Coca-Cola? A vizumig se jutsz el oreganyam! nagyon el vagy tevedve...
2014. nov. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
De miért nem irtátok hamarabb hogy irjam le a sulit,Pallagon végeztem a Balásházy János Szakközépben élelmiszer szakon.
2014. nov. 6. 06:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!