Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mit ajánlotok 3-4 napra...

Mit ajánlotok 3-4 napra Egyesül Államokban megnézni?

Figyelt kérdés

New Yorkba fogunk utazni, immáron másodszorra.

De azon kívül szeretnénk valami mást is megnézni. Sajnos hosszabb - pl teljes nyugati part - útra se időnk se pénzünk nem lesz, de valamit mégis megszeretnénk nézni!


Gondolkodtunk Denveren és környékén Sziklás hegységben, San Franciscon. Mint család megy, szülők gyerekek :)


Valami egyéb ötlet esetleg?



2014. nov. 23. 23:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Engem nagyon vonz a New England-i régió (Maine, New Hampshire, stb.) Nagyon szép hegységek vannak arrafelé meg az óceánpart környéke is szép. Engem különesen érdekelne (még nem jártam arra) az Acadia nemzeti park ( [link]
2014. nov. 24. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
És még ha városlátogatásra gondoltok, akkor még Chicagot ajánlom. Nagyon szép város szerintem családdal is kellemes lehet.
2014. nov. 24. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

SF jó döntés lenne szerintem.

Denverben meg legális a fű, nehéz döntés ://

Én mondjuk San Frasiscot választanámválasztanám, vagy Seattlet, de Chicago is érdekes, viszont télen k*** hideg van arrafelé :D

Igazából egyikkel se veszíthetsz, mindegyik város más szempontból érdekes.

2014. nov. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Washington-t ajánlanám nektek. Közel is van New Yorkhoz és mellette meg egy gyönyörű város, amit nem szabad kihagyni, ha már megteheted, hogy az Usa-ba látogatsz.
2014. nov. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Washington DC, Philadelphia, Atlantic City, New England-i régió. A keleti parton is sok a látnivaló...
2014. nov. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 szabina555 ***** válasza:

első válaszoló jól mondja, New England gyönyörű, Acadiával az élen :)


ha érdekel titeket tengerpart, akkor Miami, vagy onnan esetleg Bahamákra egy 4 napos hajóút igazán olcsó (150-200 dollár/fő/4nap (szállás+kaja)).

ha ez nem, és Keleti-part, akkor Boston és Washington (buszjegyek akár 1 dollártól)

Chicago is nagyon jó. vagy Niagara New Yorkból, van ennek sok változata, de ott sok a buszos utazás, gyerekeknek nem biztos, hogy jó.


Nyugati-parton pedig San Francisco, San Diego és LA, ha érdekel (LA sokaknak nem tetszik, és lehet a gyerekek se élveznék annyira) vagy Disneyland, vagy Orlando. ott sok theme park van gyerekeknek. attól függ, mennyit szántok rá.

2014. nov. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Washington DC-t szerintem megéri megnézni. Bár NYC-ből a kedvenc egynapos kirándulásom a Niagara-vízesés kanadai oldalára átmenni, számomra óriási élmény volt.

San Francisco-t sem mondanám kevésbé érdekesnek, bár 1-2 nap alatt túl sokat nem fogtok látni belőle, azt esetleg majd legközelebb, ha a nyugati partra mentek.

2014. nov. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

3-4 nap?

Ez elso nap elrepulsz New Yorkba, a masodik nap szetnezel a varosban, a harmadik nap felszallsz a repulore es a negyedi nap megerkezel Budapestre!

Jo utazast!

2014. nov. 28. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, utolsónak meg köszönöm a színvonalas hozzászólását, és hogy nem bírja értelmezni amit írtam.

new york-on kívül 3-4 éjszaka valahol...

2014. nov. 29. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!