Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Camp Leaders-nél készített...

Camp Leaders-nél készített már valaki ebben az évben angol interjút?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Érdeklődnék, hogy az angol interjún milyen feladatok, kérdések voltak? A legrészletesebb leírásnak örülnék a legjobban. Köszönöm!

2014. nov. 28. 10:52
 1/2 anonim válasza:
ismerősöm volt idén, és azt mondta normálisak voltak :)
2014. dec. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ha még érdekel:

Én egy hónapja voltam, a elején egy kupac kártyából kellett választanom. Volt rajta három kérdés, egy egész kis egyszerű, meg két elég nehéz (bonyolult és hosszú), én biztos ami biztos alapon az egyszerűt választottam: mi volt eddig az életem legjobb döntése.

Utána a profilomba való kérdéseket tett fel (hova járok, mit dolgoztam eddig, voltam-e külföldön stb) majd váltottunk magyarra. Még tisztáztunk néhány dolgot és készen is voltunk, jöhetett a videó interjú.

Megnyugtatott, hogy ugyanazokat a kérdéseket fogja feltenni, csak mosolygósan és minden jó lesz.


Így utólag tényleg nem olyan vészes, de azért nem ártott, hogy készültem rá.

Én is sokat keresgéltem és alig találtam de annak nagyon örültem, ezért megértem :)

2014. dec. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!