Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Milyen az élet Kanadában (aki...

Milyen az élet Kanadában (aki járt/élt ott, írjon)?

Figyelt kérdés
2014. nov. 30. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Én pár hónapot voltam ott, szerintem fantasztikus hely. Először is gyönyörű, másodszor pedig az emberek jókedve és kedvessége maradt meg bennem.

Békés, felvilágosult, kényelmes, flott ország. Az időjárása is tetszett, a nyár nagyon kellemes, a tél bazi hideg, de egész évben nagyon sok a napsütés, így a tél is vidám.

Mióta ott voltam, tervezem, hogy egyszer kiköltözök.

2014. nov. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Én ki is utaznék nagy vágyam
2014. nov. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

> Az időjárása is tetszett, a nyár nagyon kellemes, a tél bazi hideg, de egész évben nagyon sok a napsütés, így a tél is vidám.


Kiveve Vancouvert! Itt nincs hideg telen sem :)

2014. dec. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A férjem élt kint egy ideig a munkája miatt, csak jókat mesélt. Az emberek kedvesek, a környezet tiszta és gyönyörű, a közbiztonság szuper. Fejlett, élhető ország. Kár, hogy nehéz bekerülni hozzájuk.
2014. dec. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Az első hogy ott az embert jobban megfizetik viszont ennek az az ára hogy a szabadság amit ki lehet venni az nem mondható soknam kb fele annyi mint itthon de 900000-1200000 forintért megéri.Az időjárás jó persze ha szereted a hidegebb időjárást de nyáron ott is van 40 Celsius fok.Ami még fontos hogy a termék árán nincs áfa ráírva azt a pénztárnál teszik rá pl: ha egy pulóverre az van ráírva hogy 100$ akkor 115$ fogsz kb fizetni.Az alapvető élelmiszereken viszont egyáltalán nincs áfa.A divat viszont nem túl jó.Én láttam olyan férfi ruhákat amire azt hittem hogy női majd helyreigazítottak hogy az férfi szóval inkább európai divatú ruhákat vásárolj.Az európai főleg német autók kétszer drágábbak mint itthon.Az egészségügyi ellátás viszot 100%ig ingyenes.Pl a kemo vagy a komolyabb szervcserék ott ingyenesek pl a szívműtét is.Ott viszont ami rosszabb mint itthon hogy vannak olyan területek ahol élő GTA van.Szóval simán lelőhetnek amihez képest egy Népszínház utca leányálom.A legfontosabb viszont hogy ott van miért élni és megbecsülnek de ha esetleg ki akarnál költözni és nem jönne össze próbáld meg az USAt is.Az még mindig a top 1.
2014. dec. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez az otos ez valoszinuleg Toronto volt. Vancouverben nincs hideg, 35 fok sincs nem hogy 40, leloni meg a Downtown Eastside-on sem szoktak senkit, bar ketsegtelenul eleg lepukkant hely.
2014. dec. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Szuaszin ***** válasza:
0%
nézzél meg pár rész South Park-ot és megtudod milyen Canada! :D
2014. dec. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!