Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Kerekesszékes vagyok, szeretné...

Kerekesszékes vagyok, szeretnék Amerikába (New York) utazni 3-4 hétre, de nincs amerikai ismerősöm és nem tudom hol szállhatnék meg aránylag olcsón. Tudnátok ajánlani valamilyen (akadálymentes) szállást?

Figyelt kérdés

2015. febr. 17. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Olcso? New Yorkban nem igen kapsz szallodat 100 dollar alatt, viszont mindenhova be tudsz kerulni kerekesszekkel is. Osszes New Yorki buszra fel tudsz szallni, ami fontos varosnezes szempontjabol. Probalj valamit talalni ezeken az oldalokon:


[link]


[link]

2015. febr. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 szabina555 ***** válasza:

Hotel carter tök jó helyen van, és úgy két éve 50 dollár volt egy éjszaka, és rendes hotel, nem hostel. de szerintem azóta már drágultak. én tudom ajánlani, tényleg teljesen korrekt, simán elmenne 3-4 csillagos szállodának, csak sajnos úgy 10 éve volt itt egy gyilkosság, és azóta nem olyan népszerű :D na de NY melyik részén nem volt már gyilkosság? :/ mi biztonságban éreztük ott magunkat.

amennyiben ez nem tetszik, hostelek vannak 40-50 dollár körül, de valódi szálloda, hotel tényleg ilyen 100 dollártól kezdődnek.

esetleg még airbnb.hu-n nézz szét, de mivel azok magánlakások, nem biztos hogy az akadálymentesítés megoldott. jó utat :)

2015. febr. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket!
2015. febr. 18. 12:22
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az USA-ban rendkivul szigoruak a mozgaskorlatozottsaggal kapcsolatos szabalyozasok. Mindenhol szamithatsz segitsegre.
2015. febr. 24. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

a legtöbb szállás akadálymentes. Sokkal jobban ki vannak alakítva a helyek a kerekesszékesen számára mint otthon. a közlekedésben és a hotelekben is, te hát ezek felesleges idegeskedni.

Sajnos olcsób szállást nem tudok mit amit leírtak, de érdemes a neten keresgélni.

2015. ápr. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sikerült?
2022. nov. 22. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!