Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » San Francisco szerintetek is...

San Francisco szerintetek is nagyon "kelet-európaias" város?

Figyelt kérdés
Ha látok filmeket amik ott játszódnak, vagy nézem az utcaképeket, teljesen olyan, mint Budapest vagy Lengyelország a 90-es évek közepén.

2015. márc. 26. 00:14
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Ekkora baromságot még életemben nem olvastam.
2015. márc. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát....Ekkora baromságot is régen hallottam már.
2015. márc. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Meredek utcák vannak a közepén mennek a nyitott villamosok sokszor. Viktoriánus kori házak vannak a városban. (Képet csatolok is.)

Szóval hol láttál te ilyet Budapesten vagy Lengyelországban a '90-es években vagy most?!

( [link]

2015. márc. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
2015. márc. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
Elment az eszed. San Francisco gyönyörű!
2015. márc. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
Ekkora baromságot. Köze nincs Kelet-Európához semmilyen szempontból. Megmutatnád azokat a képeket amik alapján ez jött le?
2015. márc. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%
Nem nem.
2015. márc. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
San Francisco valóban egy kicsit Európát idézi, legalábbis nekem azért nagyon más volt a többi amcsi nyugati nagyvároshoz képest! De én imádtam, szerintem csodálatos város. :)
2015. dec. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát, én sokszor szálltam már ki a 16th Street Mission állomáson a BART-ból és erősen vitatnám a "San Francisco gyönyörű" állítást. Én amúgy sem szeretem SF-t, nekem túl sok, túl nyüzsi, nálam Amszterdam van az első helyen az "ide inkább nem megyünk" listán, második SF de hát amilyen az élet, volt hogy havonta kétszer találtam magam San Franciscoban.


Az hogy utálom a helyet abban valószínűleg közrejátszhat az a rettenetes hostel is ahol először megszálltam amikor rossz sorsom SF-be vetett, megnéztem a 300-at a Metreonban, az iszonyú nagy élmény volt, aztán kotródtam ki a városból...


Látod, Berkeley-t az öböl túlpartján, azt szeretem, az rendben van.

2015. dec. 11. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!