Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Lehet estat igenyelni lejart...

Lehet estat igenyelni lejart szemelyivel?

Figyelt kérdés
kulfoldon elek Es regota lejart a szemelyim most hogy haza jottem latogatoba es kimennek az usaba ugy voltam vele nekem ugy sincs szuksegem a szemelyirE nem csinaltatom meg de amikor toltottem az estat akkor keri a szemelyi szamOt.A kerdesem tehat elfogadjak lejart szemelyivel is vagy menjek es csinaltassak ideiglenest azt be lehet irni elfogadjak?

2015. júl. 18. 10:25
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem kér se személyi számot, se személyi igazolvány számot, az útlevélszámot kell megadni.


Ha nem ezt látod, akkor nem a hivatalos oldalon próbálkozol.

[link]

2015. júl. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de keri..:( eloszor keri milyen allampolgar vagy es amint beirod hogy magyar keri a szemelyi szamot
2015. júl. 18. 11:56
 3/10 anonim ***** válasza:
Na mindjárt ránézek én is.
2015. júl. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igazad van, valóban kéri már, de ha rámész a "?"-re akkor ott azt írja, hogy ha nincs ilyened, akkor azt kell beírni, hogy "UNKNOWN". Mivel neked nincs ilyened, ami érvényes lenne, írd be ezt az unknown-t.
2015. júl. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A személyi szám az nem a szem.ig. szám!!! A személyi számot a lakcímkártya hátoldalán találod! Férfiak esetében az elsö szám 1-es, nöknek 2-es.
2015. júl. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Itt az igazolványszám kellene, csak rosszul írta.
2015. júl. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Igen a szem ig szam bocsi nekem

Penteken utaznom

Kell es ha el is megyek csinaltatni az 20 nap ha pedig van utleve

Nem kapod ideiglenest sem akkor az unknown biztos jo? Vagy inkabb a regit?

2015. júl. 18. 18:08
 8/10 anonim ***** válasza:
Én biztosan az unknown-t írnám és csak emiatt nem igényelnék személyit, ami egyénként nem is kötelező, ha van más okmányod (pl. útleveled).
2015. júl. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Illetve ha pénteken utazol, akkor nincs is más lehetöséged, de nyugi biztosan jó lesz az unknown, hiszen azt írják, hogy ebben az esetben ezt kell beírni.
2015. júl. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
koszonom szepen a valaszokat az unknown-t irtam be es sikerult meg egyszer koszonom :)
2015. júl. 19. 00:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!