Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Bünügyi technikusként hogyan...

Bünügyi technikusként hogyan jussak ki amerikába?

Figyelt kérdés
2010. márc. 9. 17:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Csak állampolgársággal lehet dolgozni ilyen szervnek. Ez 100%. Ehhez zöldkártya kell. Arra ne hallgass, aki azt mondta, hogy minden vízum nélkül csak próbálj az USA-ban munkát kapni, mert nem fog menni. Nem tudnak alkalmazni, ha nem vagy állampolgár ilyen munkakörre, de még másra sem, ha nincs zöldkártyád vagy munkavállalásid. Még az is kérdéses, hogy elfogadják-e a magyar diplomádat. Nekem honosítanom kellett.
2010. márc. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Végre valami normális válasz! És te mi vagy pontosan tudnál segíteni esetleg?
2010. márc. 12. 06:52
 13/14 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Engem is érdekelne hogy hogyan lehet munkát vállalni az USA-ban,és hogyan tudok zöldkártyát szerezni?

Esetleg ezek a zöldkártyalottók esélyesek lehetnek?

Én is ugy tudtam hogy állampolgárnak kell lenni aki közalkalmazott akar lenni kint!

Üdv!!

2010. márc. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
MIVEL NEM VAGY USA ÁLAMPOLGÁR UGY SEMMI ESÉLYED HOGY ODA KINT KIBER LEGYÉL.MEG ANGOLUL IS TUDNOD KELL POFÁZNI.
2010. márc. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!