Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Dohányzó szülők ti figyeltek...

Dohányzó szülők ti figyeltek a gyerekeitekre hogy ne legyen passzív dohányos?

Figyelt kérdés

2015. okt. 11. 16:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan a gyerek részéről vagyok jelen, de nálunk egyáltalán nem figyelnek rá. Külön kell könyörögni, hogy anyukám ne cigizzen fürdés, wc-zés közben, mert utána nagyon nehezen megy ki a fürdőből a cigifüst. A saját szobájukba be sem merészkedünk, mert mindennek cigiszaga van, és vágni lehet néha a füstöt, ha ott filmeznek vagy ilyesmi. A nappaliban, meg bárhol simán cigiznek előttünk.
2015. okt. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Csak és kizárólag az udvaron van cigizés, bent a lakásban abszolút nem, akkor se, ha nincs otthon a gyerek, és az udvaron belül is távol a gyerektől.
2015. okt. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Faterom szerencsére a hálószobákban nem cigizik de azon kívül mindehol...és negyedóránként meg félóránként rágyújt szóval nállunk szinte mindenki passzívdohányos ha nem a hálószobában van!

Régen kisgyereként is mikor tanultam felettem szívta cigijét én meg szívtam be a cigifüstöt...

meg is lett az eredmény egy szép kis asztma

2015. okt. 11. 16:08
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk hálistennek a lakásban, autóban soha nem cigizett anya, de amúgy sose figyelt rá, hogy ne rám menjen a füst, éttermekben mindig a dohányzó részre ültünk, akárhogy könyörögtem neki, a nagypapáméknál pedig simán cigiztek bent mind a hárman (anya és a nagyszüleim), érdekes módon mióta az unokatesóim megszülettek, papáék soha nem cigiznek a lakásban.

Engem valahogy sose féltettek.

2015. okt. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem figyelnek, hiszen ők az "Istenek".
2015. okt. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
88%
nagyon sok kismamát látok, akik a kisbabát tolva cigiznek. undorító.
2015. okt. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
78%

Szüleim is bagóztak rendesen. A suliban szólt a tanár érte, mert azt hitte, hogy én cigizek.

Arra jó volt, hogy soha ne szokjak rá. Mindig is undorodtam a szagától és rossz volt nézni, hogy a lakásban rohad a tapéta a falról, mindin tiszta füstszagú és barna..

2015. okt. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Azt vettem észre, hogy a szülők nagy része magasról tesz az ilyen dolgokra.
2015. okt. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
75%
Nem dohányzom, de kismamaként nagyon figyeltem rá hogy ne szívjak passzívan füstöt, és később is távol igyekeztem tartani a gyereket a füsttől. A férjem dohányzik, őt nem érdekli ha a gyerekkel egy légtérben gyújt rá. Már régen nem is szólok rá.
2015. okt. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
53%

Dohányzó vagyok, de nagyon ügyelek rá.

A házon belül csak akkor gyújtunk rá, ha a teraszon nagyon hideg van. És akkoris csak a fürdőben, ahol ventilátoros szellőző van, ami rögtön ki is szívja a füstöt, párát és az egyéb szagokat, a padlástérbe, ahol egy páraelszívó csücsül a cső végén.

Most pl még simán jó idő van a teraszon.

2015. okt. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!