Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegelés alatt mennyire...

Tömegelés alatt mennyire figyeltek a kajára?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiság, ki mennyi szemetet eszik ilyenkor.
2015. okt. 26. 13:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Múlt nyáron, amikor elsőnek tömegeltem, akkor nagyon odafigyeltem. Jött is rendesen a tömeg. Mostanában, már eszek szemetet is , nem tudok mindig kaját csinálni magamnak, mert jön az érettségi és tanulni kell, ami sok időt elvesz ugye.
2015. okt. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én még jobban, mint szálkásítás alatt. Ha már éppen tömegelek, extra kiegészítőkre költök, akkor az alatt az 2 hónap alatt a legtöbbet akarom kihozni magamból, minél többet akarok fejlődni, nem fogok keresztbe tenni és mocskokat zabálni, mert "höhö, kalória plusz".
2015. okt. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Akár tömegelek akár szálkásítok a hét 6 napján tisztán kajálok, márcsak anyagi megfontolásokból is, de minden szombaton tartok egy jutalmazós napot amikor azt eszem, amit éppen kívánok.
2015. okt. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha tömegelésnél jó a kaja, kevesebb szenvedés van szálkásításnál, úgyhogy sztem megérni nem szemetelni
2015. okt. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Könnyen zsírosodok,szóval oda kell figyelnem tömegelésnél is.:/
2015. okt. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Eléggé, edzés után szoktam enni valami egyszerű szénhidrátos zsírszegény dolgot.
2015. okt. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mivel elég régóta tömegelek és nem szálkásítottam egyáltalán, nagyon figyelek a kajára.
2015. okt. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nekem is mondhatni tiszta, heti 2-3 csaló kajám van, a kb 50 étkezésből, de ezek is edzés után, pl egy zsírszegény, de magas ch tartalmú péksüti, teljes csaló napot nem tartok soha.
2015. okt. 26. 15:57
 9/10 Kisboltos ***** válasza:
Én azt figyeltem meg magamon, hogy a mennyiség fontosabb, mint a minőség. Persze nem gyorséttermi kajára gondolok, csak ha több cukros, zsíros megy le, mint kellene, attól még nem fogok zsírosodni. A fehérje, ch legyen meg, de egy kis csalás nálam belefér. Viszont ezt senki másnak nem javasolnám SOHA.
2015. okt. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Átlag ember elég ha 70%osan tartja az optimumot. Tehát, minden nap lehet egy kicsit csalni. De ez nem is túl bonyolult, hiszen a saját példámból kiindulva; első zab+protein, utolsó túró vagy valami cézársali féle egyéni cucc. És akkor már csak 3 maradt, ahol lehet csalni. Ebből az ebédnél még nem szoktam, az edzés után meg már nem. Tehát a középső kajázásba szoktam kicsit elrugaszkodni.
2015. okt. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!