Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit tegyek, anyamek nem...

Mit tegyek, anyamek nem figyeltek ram?

Figyelt kérdés
Mennyire befolyasolja a fejlidesemet?gyerekjenr egesz nehez kajakon nottem fel,orultem kuslanykent ha egyheten egyszer volt szekletem.A sportra ,tancra sem iratak be alkandoan a tvt bamultam.amugy nem voltam,kover pl nokedli volt porkoltel salata nelkul,retesek,bukta. ,alig ettem gyumolcsot,zoldseget. Pl kelt teszta volt sok,nokedli feher lisztbol es meg salata sem volt hozza.21eves koromra kualakult pikelysomor gluten es laktoz erzekeny. Vagyok ez miatt.hogyan kehet potolni a hianyossagojat,fejlodesembe min valtoztatna ha madkepp lettvolna?
2015. szept. 12. 16:37
 1/3 anonim válasza:
Ezt Mégegyszer pls ._.
2015. szept. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az írásodra jobbna oda kéne figyelned, ez így egy katyvasz.

Senki nem tudja megmondani, hogy mi lett volna, ha. Lehet, hogy egészségesebb lennél, lehet, hogy nem. Még fiatal vagy, változtass most az életmódodon, a szervezeted majd a többit megoldja. Én 30 éves koromig ettem hasonló kajákon, és másfél éve élek egészségesen. Nagyon sokat javult már az egészségem, de valószínűleg kell még pár év, mire teljesen regenerálódok. Sajnos nem megy egyik napról a másikra.

2015. szept. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ki tudja mi lenne, ha másképp lett volna, de ezen már nincs is értelme filózni. 21 éves vagy, kezdj bele az egészséges életmódba, mozogj rendszeresen és táplálkozz az ajánlott, egészségesnek mondott szerint.
2015. szept. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!