Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Letelepedés Kanadában?

Letelepedés Kanadában?

Figyelt kérdés

Nem hiszem, hogy jó kategóriát választottam, de ha mégis:

Kérdésem az lenne, hogy mire lenne szükségem, ha Kanadába szeretnék költözni barátnővel, barátokkal?

Gondolok itt vízumra, vlamai féle munkavállalói engedélyre, stb... Hallottam, hogy itt is szigorítottak valamit ezekkel kapcsolatban. Amerikáhz mennyire lehet hasonlítani? Kanadában élhet, dolgozhat az ember, miket kell elintézni a kinti élethez? Köszönöm.



2015. nov. 8. 23:21
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
Nem bántásból, de miért kell újra feltenni ezt a kérdést? 1 millió ugyanilyen kérdés, és 1 millió válasz rá. Ha annyira tudni akarod a választ akkor keresd ki a régi kérdéseket és olvasd át.
2015. nov. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tartósan letelepedni: [link] Ideiglenesen: [link] ez utóbbin vedd észre hogy október 26-án volt változás megint. Aki bármilyen tapasztalattal traktál, ignoráld, már érvénytelen. Én 2006-ban kértem kivándorlóvízumot és 2008-ban kaptam, de mire már megkaptam már változott a szabályozás (2008 február) tehát csak nagyon korlátozottan tudtam akkor is tanácsot adni.
2015. nov. 9. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egymillió ilyen kérdés van, ahol leírták a pontrendszer lényegét... Nem egyszerűbb, mint USÁba menni.
2015. nov. 9. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!