Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mi legyen a B terv?

Mi legyen a B terv?

Figyelt kérdés
Érettségi előtt állok, Au pair szeretnék lenni Amerikában. Minden álmom, hogy ott éljek! Ha esetleg nem tudnék ott maradni és haza kell jönnöm, mi legyen a B terv? Tudom, hogy ezt nekem kéne tudni de nem tudom! Itt semmit se akarok dolgozni... Olyan munka vagy továbbtanulási lehetőség kéne, amivel minél többször vagy esetleg véglegesen kimehetnék oda! Tippek?

2015. dec. 2. 22:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát mint mindig, kezdjük szépen az alapvető kérdéssel: miért az az álmod hogy az USÁ-ban éljél? (Kommersz) filmek és TV sorozatok nem játszanak.
2015. dec. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Megismerkedsz egy gazdag amerikai pasival, aki majd elvesz feleségül és el is tart.
2015. dec. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

1. A kérdésre válaszolj.

2. Függetlenebb vagyok annál mintsem eltartsanak. 21.század.... Ráadásul a nőket szeretem.

2015. dec. 3. 00:47
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Én biz' a kérdésre felelek mert nem hogy a B terv hanem az A terv kéne, hogy valamelyik európai ország legyen . Bármibe fogadom, hogy fogalmad sincs, mi zajlik az USÁ-ban a valóságban. Én éltem ott, most Kanadában, maradok is itt.


Egyébként természetesen kitanulhatsz programozónak, orvosnak, kutatónak, atlétának, világszínvonalra gyakorlod szakmád és szabad az út.

2015. dec. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%

"Itt semmit se akarok dolgozni.."

akkor tényleg menj, minél hamarabb

2015. dec. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
A jobbra kiegészítő zöld ellenőrző/karbantartó/beállító -nak tanulj!!Azzal biztos el fogsz tudni helyezkedni!!
2015. dec. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Hát igen a kedves magyarok... :)

Nem is tudom mit vártam.

2015. dec. 3. 11:57
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Jajj...már megint ez a kedves magyarok duma,mert persze mi vagyunk a hülyék meg rosszindulatúak stb stb....


"Nem is tudom mit vártam."

Na ezt tényleg nem tudom,hogy mit vártál egy ilyen értelme nincs,életképtelen kérdés után.......ez is csak az ilyen álmodozók által az utazás topicba beböfögött,értelme nincs,amerikás kérdések csoportját gazdagítja......amire persze minden kérdező,csakis normális válashokat vár.........

2015. dec. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
66%
Megvan a véleményem azokról, akik túl lusták tanulni és kimennek mosogatni/kertészkedni/gyerekre vigyázni, stb.
2015. dec. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Minek B terv? Légy kemény! Meg tudod csinálni Igen! Igen!


Menni fog az (remélem), mert

Snoopy után szabadon: nincs itt helyed, tavozz te el(b)!


ui.:

Az a k.va bili közel van az ágyhoz.

2015. dec. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!