Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Szerintetek megéri Las Vegas-b...

Szerintetek megéri Las Vegas-ban olcsó szállást foglalni, és onnan átutazni Los Angeles-be és San Francisco-ba?

Figyelt kérdés
Grand Canyont mindenképp meglátogatom, és Vegasban a legolcsóbb a szállás. Los Angeles-ben meg San Francisco-ban drága a szállás, de sokat kell utazni. Benzinköltség gondolom olcsó, csak sokat kell utazni. Jobban megéri Vegasból átjárkálni, vagy külön-külön menjek mindegyik városba és ott szálljak meg?
2015. dec. 10. 21:27
 1/10 A kérdező kommentje:
Gyorsan írtam, de a lényeg, hogy vegas-los angeles 4,5 órás út google maps szeint, vegas-san fracisco 8 órás út. Megéri spórolás miatt bevállalni ennyi utazást?
2015. dec. 10. 21:29
 2/10 szabina555 ***** válasza:
100%
megéri bevállalni, de hogy gondoltad ezt? elindulsz este, másnap reggel megérkezel, ott vagy egész nap, majd este vissza? még LA talán belefér, de SF elég húzós lenne, szerintem így nincs értelme. ott is vannak hostelek 40-50 dollárért, egy éjszakát ki lehet bírni..
2015. dec. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Vigyazz, mert Las Vegasban nagyon valtozo a hotelek ara. Hetkozben valoban nagyon olcso, de hetvegen, unnep es szabadnapokon rengetegen mennek LA bol es ez erzik az arakon. Miert nem probalkozol a most divatos airbnb vel? A legolcsobb megoldas es minden varosban van.
2015. dec. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Vegas valóban olcsó, LA-ben is lehet találni olcsó szállást, SFO drága, viszont az utazgatás költsége miatt ugyanoda jönnél ki pénzben. Én a helyedben már csak azért is keresnék mind a három városban külön szállást, mert nagyon sok a látnivaló mindenhol, és több napot is simán elvagy ezeken a helyeken (tapasztalat)! :) Arról nem beszélve, hogy a több órás kocsikázás/buszozás azért fárasztó ám...
2015. dec. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Érdemes Vegasban szállást kivenni, de csak módjával.

Véleményem szerint 1-2 nap tökéletesen elég a megismeréséhez, főleg hogy olyan csodák vannak a környékén, mint a Grand Kanyon, a halál völgye, a Josemitee nemzeti park vagy az óceán partvonala és városai.


Ízlés dolga, de vegas egy gipszkarton giccs sok lámpával kivilágítva, míg a környékén ott találsz valóban rengeteg természeti csodát.

Ha elfogadsz egy tanácsot, Vegasra két napnál többet nem szánsz.

2015. dec. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem eri meg.

Ha nem talalsz olcso szallast LAban meg Friscoban, az azert van mert nem keresel!!!


Airbnb vagy coachsurfing. De hostelek is vannak, igaz ott 1 szobaban alszol tobb idegennel, de meg mindig jobb, mint reggel Vegasbol elkocsikazni LAbe majd este vissza.

Felejtsd el!


Vegasra tenyleg eleg 1-2 nap. Aztan LA es Frisco, de lehet hogy a repulo olcsobb, marmint Vegasbol atrepulni LA/SFO egyikebe. Amugy Tesla Model S-sel $85-ert elvisznek Vegasbol LAbe. Kozben van egy fel oras piheno amig toltik a kocsit Bartstowban, es azt hiszem ingyen wifi is van a kocsiban.


Itt kiszamolhatod az uzemanyag koltseged: [link]

2015. dec. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi Vegasból LA-ba Greyhound busszal utaztunk kb. 25$-ért! Tök kényelmes, volt wifi és konnektor, szerintem azt is érdemes megnézni. :) 4-es voltam, ha gondolod írhatsz privátban is, ha bármiben kérdésed van.:)
2015. dec. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 szabina555 ***** válasza:
mi vegásból-la-be 9 dollárért buszoztunk, la-sf pedig 25 :) megabus.com, legjobb buszos oldal :)
2015. dec. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem, ennek igy semmi ertelme sincsen. Az egesz napod elmegy utazassal. Most a tel miatt nem lehet keresztulvagni a Sierra-n, ezert SF fele kerulni kell: 8 ora az ut, csak oda! Ez teljesen nonszensz. LA mar jobb, mert az ut csak olyan 4/5 ora, de az oda/vissza mar 8/9.


Van egy csomo olcso telepules sokkal kozelebb a celvaroshoz, ha mindenkeppen le akarod nyomni a koltsegeket.

2015. dec. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Los Angelesben keress egy Motel6-et (motel lánc) én legutóbb 22 napot laktam ott. Még alkudni is lehet az árból ha jó fej a recepciós és a főnöke is jó kedvében van a vonal mögött.
2016. jan. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!