Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ki lehet hozni egy floridai...

Ki lehet hozni egy floridai nyaralást 3 embernek júliusban 800000 forintból?

Figyelt kérdés
most néztem repülőjegyeket és nagyon drágák volt ahol 1400 dollár per fő volt. Több helyen is olvastam hogy emberek ennél lényegesen kevesebbért foglaltak azt hogy csinálták? Vagy most azért ilyen drága mert ünnepek vannak?

2015. dec. 26. 20:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
1,5 millió szerényen.
2015. dec. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Mondjuk én kb 15 éve voltam Floridában, de emlékeim szerint a szállás 50 dollár körül volt 4 főre. Útszéli motelekben aludtunk, és november volt, de nem teljesen megfizethető helyek voltak.

A repülőjegy is kijöhet 130 - 150 ezer per főből. A többi rajtatok múlik.

De szerintem Floridába teljesen fölösleges nyáron menni. Átrepülöd az óceánt egy vagyonért, és dög meleg is lesz. Tele lesz szúnyoggal, lassan jön a hurrikán szezon.


Ha ősztől tavaszig mennél is olyan idő lenne, hogy a kocsiban légkondit kell kapcsolni. Ugyanúgy látnál mindent, és talán még jobban is érezhetnéd magad...

2015. dec. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!