Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Hányan voltatok Las Vegasban?

Hányan voltatok Las Vegasban?

Figyelt kérdés
Mivel mentetek? Szép volt? Tényleg olyan jó mint amilyennek mondják?

2016. jan. 5. 21:36
 1/8 szabina555 ***** válasza:

én nem nagyon vágytam oda, de a Grand Canyon közelsége miatt mégis elmentünk oda is. Aztán végülis nagyon megtetszett, de 2-3 napnál többet nem érdemes rápazarolni, hacsak nem akarod az összes bulihelyet végigjárni. Busszal mentünk oda Los Angelesből.

A tényleg olyan jó, mint mondják részre nem tudok mit reagálni :D

2016. jan. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
En repulogeppel New York-bol. Elozonek igaza van, nem erdemes 2-3 napnal tobbet raszanni, viszont kozelben van Hoover Dam es Bryce Canyon, azt erdemes latni. Nekem szimpatikusabb volt Las Vegas regi resze, Old Strip, de azt is csak egyszer erdemes megnezni, inkabb embereket tanulmanyozni. Ami jo Las Vegasban, azok a kaszinos bufek, "all you can eat", ott is erdekes nezni az embereket, hogy mennyit kepesek magukba nyomni.
2016. jan. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Egy napot töltöttünk ott, azt is sajnáltam rá.

Rengeteg természeti csoda van a környéken, igyekezz nem az ostoba filmek értékrendje alapján élni és utazni.

2016. jan. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

hanyan voltunk? eloszor ketten, aztan harman... ;)


Szomszedos allamban lakom, minden rokont/ismerost, aki ide latogat elviszek Vegasba. Oszinten utalom mar, de az ismerosok miatt megis megint megyek. Tudom, hogy nekik tettszeni fog es jo lesz latni az amulatot az arcukon. Eloszor en is amultam. Nagyon szepek a fenyek. Egyszer tenyleg erdemes elmenni, de tul sok idot szerintem is felesleges ott pazarolni.

2016. jan. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Amikor mi megérkeztünk, engem baromira lenyűgözött! Este volt már, azok a fények, a sok ember, van egy hangulata! De hosszabb időt tényleg nem érdemes, és nem is nagyon tudsz értelmesen eltölteni a városban. :) De ha arra jár az ember, mindenképp látni kell szerintem.
2016. jan. 6. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

En ketszer jartam ott, es bar azt hittem, nem fog tetszeni, vegül megis tetszett.

Az egeszhez hozzatartozik, hogy összesen kb 1 dollart költöttem jatektermekben :-)


Ami tetszett: összegezve: a varos egy jatszoter felnötteknek

- elöadasok, eleg nagy Cirque du Soleil fan vagyok, es ott rengeteg elöadasuk van

- az epületek, fenyek stb tenyleg nagyon erdekes (termeszetesen a maga helyen kezelve)

- büfek (amit mar irtak :-))

- a környeket tenyleg erdemes meglatogatni (ahogy mar irtak), Grand Canyon es tarsai

2016. jan. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyszer jártam ott 4 napra. Lenyűgöző a hangulat, de a helyén kell kezelni. Azért jött létre, hogy elszedjék a pénzedet, végülis :)

Vissza szeretnék térni, mivel pókerjátékos lettem, és kipróbálni az élőzést. A környéken több látnivaló is akad pl. a Hoover Dam. Ha visszatérek kipróbálom az éjszakai klubéletet is, legalábbis filmekben elég pazarnak tűnik.

Hobbimhoz kötődő spéci látnivaló is van a sivatagban a város mellett, legfőképp ez vonz mostanában, ezért is szeretném a közelebbi jövőben rendesen felfedezni a várost. Szerintem egy hét az egyáltalán nem sok ott, sőt inkább valamivel afölött érdemes. Mióta itt Magyarországon is 40 fokosak a nyarak, már annyira nem tűnik forrónak ahogy visszagondolok (anno júli. végén voltam).

2016. jan. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én nem tudtam mit várjak tőle, végülis nagyon jól éreztük magunkat.

Szerintem akár egy hétre is megéri elmenni pont a közelben lévő sok látni való miatt, Vegas lehet a bázis hely.

Tetszett, hogy egyik este beültünk a szálloda egyik zenés klubjába, igy részese voltam hogyan szórakoznak az amerikaiak.

Mi is megnéztünk egy Cirque du soleil előadást.

A játékgép nem villanyoz fel, de legalább láttam azt is, hogy kismillió gép van egy szállodában.

2019. ápr. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!