Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Van itt olyan, aki jelentkezet...

Van itt olyan, aki jelentkezett már vízum lottóra? Első kézből szeretnék tapasztalatokat hallani, hogy hogyan történik a jelentkezés?

Figyelt kérdés

2016. jan. 11. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Èrtelemszerűen kitöltöttem, feltöltöttem a megfelelő formàtumu fenykèpet, ès megnyomtad az OK gombot.


De erre magadtòl nem jöttèl rà? Csak az egyetlen hivatalos oldalon jelentkezz, ne fizetős közvetítőkön keresztül.

2016. jan. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én jelentkeztem, csak a hivatalos oldalon érdemes, mert ott teljesen ingyenes. Nagyon minimális mennyiségű adatot kell megadni, és egy fényképet feltölteni.

A jelentkezés mindig valamikor október-november körül van, csak abban a pár hétben lehet regisztrálni, szóval a következőre várni kell egy szűk évet. Fizetős közvetítő oldalakon persze lehet regisztrálni bármikor, de ők is csak abban az őszi időszakban tudják továbbítani a jelentkezést. A 2016-os szerencsés jelentkezők, majd csak 2018-ban kaphatnak zöld kártyát.

Biztos vagyok benne, hogy ha kisorsolnak, akkor az még nem jár automatikusan zöld kártyával, hanem akkor elkezdenek kivizsgálni, bekérnek minden adatot, hogy kiderüljön ki is az adott személy valójában.


Sokan nem hisznek benne, de igenis lehet nyerni,és már sok magyar nyert. Én személyesen találkoztam egy családdal akik úgy költöztek ki, és ismerek egy fiatal párt is, akiket szintén kisorsoltak.

2016. jan. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A hivatalos oldalon jelentkeztem, nem kell sok adatot megadni és a jelentkezés feltételei se szigorúak. A képtől tartottam hogy nem fogadják el de nem volt vele gond, pedig sok kritérium van. Házastársad meg 21 év alatti gyerekeid is viheted csak fel kell tüntetni jelentkezéskor.

A jelentkezés 2015 október-november körül volt és idén sorsolnak május, június körül, a nyertesek meg 2017-re kaphatnak zöldkártyát.

Ha kihúztak akkor kivizsgálnak. Kell erkölcsi bizonyítvány, védőoltásokat kell beadatnod, a vízumot ki kell fizetned amúgy kb 400-500 dollár, természetesen útlevél is kell. Ezen kívül kell még anyagi fedezet is ami milliós nagyságrendű, talán 3-4 millió forintnak megfelelő összeg. Ezt nem kell befizetni senkinek csak kell hogy ezzel bizonyítsd hogy nem élősködi mész hanem eltartod magad. Másik variáció hogy formanyomtatvány kitöltésével egy amerikai munkáltató munkát ad, ezen kívül még amerikai rokon is kezeskedhet.

Ha a pároddal mész akkor a költségeket szorozd meg 2-vel.

2016. jan. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!