Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Ausztráliában milyen munkája...

Ausztráliában milyen munkája van egy szobafestőnek? Soka fizuja? Vagy keresik egyáltalán?

Figyelt kérdés
2010. dec. 27. 13:08
 1/4 anonim válasza:
54%
hát megeshet hogy ott is festik a falat...:D Azonban nem hiszem, hogy sokkal többet mint itthon, bár vmennyivel biztosan.
2010. dec. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 pubwart válasza:

Ne viccelj... Jóval többet.


Otthon max minimálbér vagy 100nettó. Persze kérdés ki ohgy van bejelentve.


De itt olyan nettó heti 1000au$ reális.

2011. jan. 2. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Van egy ismerososm aki sajat vallalkozast kezdett, nincsenek emberei csak sajat maga, ami lenyegeben nem nehez mutatvany ha mar eleve Ausztraliaban vagy.A fizetese nagyon jo es megszakadnia sem kell.

viszont ezzel a szakmaval bevandorolni , hat nem tudom nem sok eselyt latok ra.

Egyebkent ez mindennel a helyzet, ha itt vagy es dolgozhatsz, meg ha nem is ertesz semmihez akkor is megelsz... csakhat a kijutas, na az nem egyszeru feladat :(

2011. júl. 9. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!


Én kint élek Ausztráliában, és van egy ismerősöm aki szobafestő itt kint. Ő egy órára keres 30$-árt ami szerintem elég jó.

2011. szept. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!