Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ha Amerikába szeretnék költözn...

Ha Amerikába szeretnék költözni egy hajléktalanszállóra, akkor megtehetem, vagy csak akkor maradhatok tartósan az országban, ha "normális" körülmények közt élek ott?

Figyelt kérdés
Kiutasítanak, ha nincs "rendes" lakhatásom és nem vállalok munkát? Mik a szabályok?

2016. febr. 2. 21:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
83%
Az amerikai adofizetok kimondottan szeretnenek eltartani.
2021. febr. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 NTBS ***** válasza:
41%
Normális körülményekkel mehetsz be legálisan.
2022. júl. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Hajlektalan szallora csak a legalja megy. Az is panaszkodik hogy meglopjak masok ha van nala kaja, egy kis penz vagy barmi ertek. Ezert van sok hajlektalan inkabb a hid alatt vagy valami aluljaroban.

Igy van ez Amerikaban is.


Miert akarnal hajlektalan lenni Amerikaban?

Kiutasitanak ha elkapnak, bar ez nem olyan gyakori. Akit elkapnak azok altalabon bunozok. Szoval ha elkovetsz valamit ami felony, akkor bortonbe vagnak, utana meg kiutasitanak.

2023. márc. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
87%
7 éves troll kérdést miért kellett most felrántani?
2023. márc. 21. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
0%
Be se mehetsz Viza nélkül kezdjük ott ja meg hát útlevél.... .
2023. máj. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%

Ez a szerencsétlen ember csak annyit szeretne, hogy vakaki tartsa már el egy számára jobb élet reményében! Olyan nagy kérés, hogy oda vágyik amit a tévében látott?

Bennetek a szolidaritás csírája sincs meg, ti mindenkit csak elnyomnátok, zsigerileg. Ti vagytok az emberi haladás kerékkötői, fehér, keresztény, hetero, családimádó, patriarchális, toxikus maszkulinitástól bűzlő nők és fírfiak. Azért mert kerestek 180 ezret, már azt hiszitek lenézhetitek a becsületesen dolgozó hajléktalant? Faszisták!

2023. jún. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
56%

16 valami súlyos bajok vannak nálad már bocsáss meg.


El kéne rendesen menni dolgozni vagy tanulni kellet volna, nem kis kapukat keresgetni A NAGY ÉLETBEN még jó hogy az állam és annak népessége nem tart el olyan embert aki nem dolgozik ha csak nincs súlyos egészégügyi problémája + meg nekem kéne eltartani akinek 3 gyereke van ? Kicsit feje tetejére áll a világ. Most had nem soroljam jelenleg hány India de akár Afrikai gyereke éhezik és úgy keményebb fizikai munkát végez mint valamelyikünk és jó egy fel szelet száraz kenyeret kapnak. Azzal szolidaritást képes vagyok és azzal is képes vagyok vállalni aki dolgozik és így is nehezen él meg szerintem az államnak ezeket jobban kéne hogy támogassa, dehogy konkrétan feljön egy honlapra és ilyen kérdést rak fel hát ne haragudj nem fogok szolidaritást vállalni.(Egyébként meg ha ezt a kérdést fel is rakta talán van gépe vagy telefonja ezen is lehet gondolkodni:) )


UI: nem illik ujjal mutogatni hogy ki a Faszista stb, a beszéd stílusod alapján te ezek szerint pedig párt kádár lehettél a Kádár rendszerben ennyi erővel.

2023. jún. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
56%
Nincs nálam semmi baj. Csak neked nem sikerült észrevenned, hogy amit írtam az merő szarkazmus. Ha tudod egyáltalán, hogy mit jelent az a szó. Az összes ostoba woke baromságot belezsúfoltam, amit a virtue signalling polgártársak persze anélkül, hogy bármi kockázatot vállalnának, elő szoktak adni. Természetesen mint minden paródia, ez is túloz, de szándékosan. Hogy aki még kettőnél több könyvet nem olvasott életében, az is megértse, hogy gúny az egész, beletettem olyan nyilvánvaló baromságokat, hogy "maszkulinitástól bűzlő nők", "180 ezer pénz az sok", "fírfiak", "faszisták", fasiszták helytt, de úgy látszik ez is kevés volt. Küzd szegénykém a szövegértelmezéssel, de csúnyán alulmarad.
2023. jún. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!