Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Kimenni az USA-ba egész nyáron?

Kimenni az USA-ba egész nyáron?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 15 éves 9.-es fiú vagyok, most kezdtem el angolt tanulni, de szeretnék majd angol nyelvterületen egyetemre járni, és csiszolni az angolomon. Hogy lehet ezt megoldani, ha nincs kint rokon? Mennyi pénz? Egyáltalán hogyan induljak neki?

2016. febr. 23. 18:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Igazából nekem van kint rokonom, és még így sem volt könnyű kijutni (vízum intézés)

Ha nincs kint rokonod, se ismerősöd nagyon nagyon nehéz elintézni a dolgokat. Én nem tanulni hanem dolgozni jöttem ki, a tanulás részéről csak annyit tudok mondani hogy iszonyat drága... Arról nem is beszélve hogy az 5ös átlagot ütnöd kell ha ez megvan és a pénz is akkor van értelme elindulnod ezen az úton.

2016. febr. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Angolt tanulni Anglia kozelebb van - csak ne Londonba akarj menni (szerintem)

Az USA-ba (vagy Angliaba) menni cserediak programmal tudsz, de nem olcso (millios tetel)

pl.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2016. febr. 24. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!