Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Kiköltözzek Long Island-be?...

Kiköltözzek Long Island-be? Mennyivel jobb ott az élet?

Figyelt kérdés
16 vagyok. A családom fele kint él Amerikában (NYC,Los Angeles, stb..) és most az anyukám kapott kint álláslehetőséget és felajánlotta, hogy menjek vele. Már a ház is meg van, a sulit is el tudná intézni. Nekem is régi álmom, hogy kint éljek, és úgy terveztem, hogy legkésőbb érettségi után kimegyek, mert mindenképp Amerikában akarok egyetemre járni. És most itt a nagy lehetőség. Csak félek kicsit. Középfokon beszélek angolul, tehát társalgási szinten, de félek az ottani tinédzserektől, hogy esetleg nem fogadnának be. Egyébként itthon rengeteg barátom van, könnyen is ismerkedek, és szeretek is megismerkedni új emberekkel, csak nemtudom, hogy a kintiek hogy vannak ezzel :S Persze sokkal közvetlenebbek mint itthon ehhez kétség sem fér, ugyanakkor a sok amerikai film mind azt tükrözi, hogy az ottani gimikben nagyon sokat bántják a cserediákokat és a többi.. :S És ettől nagyon félek.
2010. ápr. 10. 20:26
1 2
 11/17 anonim válasza:

Gyermek kori álmom hogy kijuthassak Amerikába, egy nagy városban, ahol lenne egy olyan nagy ház kert nélkül ....

áá életem álma, remélem egyszer sikerül, így én is azt tudom mondani mint a többi hogy ne habozz..

És ne félj a "tiniktől" hiszen a filmek egyáltalán nem azt tükrözik ami a valóság, hiszen gondolj bele, egy-egy eltévedt nagymenő aki mindenkivel pofázik az mindenhol akad.. De a legtöbben normális(abbak) mint itt -....

Csak rajta ;)

2010. ápr. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Ki ne hagyd!! Amit a filmekbe látsz az csak "film". Egyébként meg egy európai nagyon is érdekes nekik.
2010. ápr. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
A 14.59-es vagyok. Igaz én csak turistaként voltam New Yorkban /Manhattan/. A Central Parknál laktunk egy szállodában de elmentünk Harlembe is mert a férjem nem hagyott békén, hogy nézzük meg. Semmi bajunk nem lett, igaz a metrovonal felénél már csak mi voltunk fehérek.
2010. ápr. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Igen, mostmár semmi kétségem. Már a sulit is intézzük és már nagyon várom. Ha lehetne már holnap kimennék.(: És visszagondolva már én is rájöttem, hogy a film az csak film.

14:32 - Remélem egyszer teljesül az álmod, úgy mint nekem! :)

2010. ápr. 14. 21:54
 15/17 anonim válasza:

mikor mész?:D

vigyél magaddal :((

nekem is nagy álmom , najó csak vicc volt és jó utat és meglátod nem lesz semmi baj :)

2010. ápr. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

majd nyáron, de hogy pontosan mikor azt még nem döntöttem el, de szerintem július közepe körül indulok, hogy azért még itthon is lehessek kicsit a barátaimmal.

köszi (:

2010. ápr. 15. 15:41
 17/17 anonim ***** válasza:
majd irj részeleteket :)
2010. máj. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!