Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Tapasztaltabb utazók, utazom...

Tapasztaltabb utazók, utazom szerdán San Francisco-ba és szeretnék vinni a rokonoknak kézzel díszített pezsgőt, szerintetek lesz baja?

Figyelt kérdés
Hogy pontosítsak, attól tartok, hogy szétdurran az üveg. Volt már rossz tapasztalatotok pezsgő szállítás terén? (két átszállással megyek...nem tudom ez oszt-e vagy szoroz)

2016. júl. 10. 19:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Feladandó bőröndöket nem igazán szokták kímélni. Ha üveg italt akarsz vinni a bőröndbe akkor biztosítsd, hogy ne törjön el.

Mondjuk tedd ilyesmi dobozba, majd a dobozt több ruha közé rakd, vagyis minden oldalról béleld ki a ruháiddal. Így védve lesz.

Jó utazást.

[link]


[link]

2016. júl. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi a tippet én ilyen pukizacskóra gondoltam :DD remélem az is megfelel...mit mondasz?
2016. júl. 10. 20:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Kétféle problémától kell tartani: az egyik hogy a bőröndödet dobálják a másik hogy összepréselik -- rajta fog feküdni még ötven másik bőrönd, darabja húsz kiló, az egy tonna... ezért javasolják hogy tekerd valamibe ami a dobálás ellen véd, buborékfólia nem rossz ötlet és utána tedd bele valami merevebbe. Én például merev falú bőrönddel utazok, mert nálam mindig van törékeny holmi.
2016. júl. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

rokonok rendszeresen jonnek es rendszeresen hoznak palinkat, bort, lekvart, meggybefottet (es egyeb finomsagokat)

mindig pukipapirba csomagoljak az uveget, majd nylonzacsiba, es utana be kozepre a ruhak koze

a lekvar (kisebb uvegben szokott lenni) azt beteszik a bakancsba/csizmaba

eddig meg soha semmi nem tort el pedig mar tizeneve jonnek/mennek/hozzak a cuccokat

2016. júl. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a sok választ és szerintetek a pezsgő sem fog kipukkadni a nyomástól?
2016. júl. 11. 23:46
 6/8 anonim ***** válasza:
Pezsgőt nem vinnék, mert itt kint San Francisco-ban rengeteg féle és finom pezsgők vannak
2016. júl. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem a pezsgő tartalma benne a pláne...kézzel díszítettem születésnap alkalmából és ezért érdekelne már nagyon, hogy szétdurran vagy sem, mert akkor kikell találnom valamit...:(
2016. júl. 12. 06:13
 8/8 anonim ***** válasza:

Nézd, ezt nem lehet tudni előre. A pezsgő ugye hajlamos arra, hogy ha felrázzák, kidurranjon.

A bőröndöket nem szokták kímélni.

Dobálják egyik helyről a másikra, rápakolnak több bőröndöt stb. Szóval a rázást megkapja a pezsgő még akkor is ha bubis csomagolásba rakod, és ruhák közé dugod.

Vannak akik vittek ki italt és semmi nem történt. De voltam nem is olyan szemtanúja annak, hogy az egyik utasnak a bőröndjéből folyt ki az ital.

Minden szerencse kérdése.

Én írtam, hogy itt kint SF-ben finom pezsgők vannak.

Ha csak az üveg díszítése miatt viszel italt akkor vegyél finom bort. Annak az üvegét is lehet díszíteni.

2016. júl. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!