Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » CCUSA vagy Camp Leaders?

CCUSA vagy Camp Leaders?

Figyelt kérdés

Kinek melyikkel van pozitív/negatív tapasztalata?

Melyik cég mennyire segítőkész ha valamilyen problémám adódik kint?



2016. szept. 10. 12:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Camp Leaders nagyon segítőkész.

Én velük voltam kint.

Viszont nem te választasz tábort hanem a tábor választ téged.

Én konyhán voltam és csak 3 magyar lány volt ott rajtam kívül meg ugye a konyhás nénik.

Ez nem volt túl jó, mert ugye nem azért megy az ember Amerikába hogy egész nyáron 3 másik magyarral mosogasson az Isten háta mögött. (tömegközlkedés sem volt, ki voltunk szolgáltatva, ha valaki bevitt, bevitt, ha nem, nem..)

Ráadásul és kilógtam a sorból a magyarok közt is, amennyit tudtam az amerikai gyerekfelügyelőkkel voltam.


Én ha újracsinálhatnám egyrészt megtudakolnám, hogy nemzetközi lesz-e a személyzet vagy gyerekfelügyelőnek mennék.


A CCUSA nem tom milyen, de szerintem ilyen szempotnból ugyanaz.

Időben kezd el intézni és úgy lesz esélyed esetleg válogatni.

Én nagyon belenyúltam, azért így nehéz járni, hogy csak 3 magyarral, általában nagyobb a társaság.

Én gyerekfelügyelőnek mennék. Nagyon konyhára akarják küldeni a magyarokat a szervezők, de erőszakoskodni kell.

Ha gyerekfelügyelőnek mész amerikaiakkal lehetsz.

Ha meg konyhára akkor nagy eséllyel (ahogy sokan mesélték) nem is nagyon van kapcsolatod az amerikaiakkal.

Kevesebbet keresel de én biztos annak mennék.

2016. szept. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

CAMP LEADERS <3 <3 <3


hihetetlenül segítőkészek a srácok az irodában, bármikor hívhatam őket:)) kint is írtam nekik, egy nap után válaszoltak, hívható volt egy szám díjmentesen egész nyáron. MINDENre felkészítettek. És csoda nyaram volt !:)

2017. nov. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!