Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Van itt olyan aki szállodai...

Van itt olyan aki szállodai munkával keresi a kenyerét az USA-ban? Na, értitek. Ha van ilyen, lenne pár kérdésem.

Figyelt kérdés

2016. okt. 10. 16:07
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Én szállodában dolgozom. Front desk supervisor a munkám. Mit szeretnél tudni?
2016. okt. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
melyik állam? :D
2016. okt. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
New York, New York
2016. okt. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
:(
2016. okt. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Olyan jó lehet :(
2016. okt. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
16%

A melo az mindenutt melo.


Sosem ertettem miert isteniti mindenki Amerikat, hogy ott mennyivel jobb, es fuuuu, es huuuu. Front desk supervisor az konkretan a szallodai recepcios, csak igy, hogy 'supervisor', jobban hangzik. Se kulonosebb kepesites, se vegzettseg nem szukseges hozza, Amerikaban nyelvismeret sem feltetlenul mivel kb. az egyik vilagnyelvet beszelik.

2016. okt. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"A melo az mindenutt melo.


Sosem ertettem miert isteniti mindenki Amerikat, hogy ott mennyivel jobb, es fuuuu, es huuuu."


A meló az meló valóban, ez igaz. Viszont szerintem senki nem isteníti, de ég és föld a különbség. Dolgozni kell itt is, csak itt megéri. Otthon már nem igazán. De ezt csak az érti, aki hasonlóan gondolkodik.

2016. okt. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%
Nem csak sima recepciós vagyok, hanem a földszinti munkások csoportvezetöje és a manager helyettese. Továbbá Bachelor of Arts diplomám van turizmus és szálloda szakon + wellness-fitness szakirány és most csinálok egy egészségturizmus kurzust. Az angolon kivül még spanyolul, franciául és németül beszélnek. Csak sajnos mindig elfelejtem, hogy magyaroknak nem szabad válaszolni, mert ugyis mindent jobban tudnak. Úgyhogy már nem érvényes az elsö kommentem. Ne kêrdezz engem. Kérdezd inkább az ide irogató okosabbakat.
2016. okt. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
0%

És az még senkinek sem jutott eszébe eddig, hogy ALAPOSABBAN tanulmányozza a Kérdés SZÖVEGI KONTEXTUSÁT?...

Véleményem szerint ugyanis, a Kérdező a: „Na, értitek.” betoldássasl, hogy úgy mondjam: szállodai SZEXMUNKÁRA céloz! (Igaz, ölég „rejtjelesen” teszi, de nagy valószínűséggel,arra céloz…)


Így azért, ugye, kicsit más a leányzó fekvése!... — Szó szerint más a FEKVÉSE…

(És még az sem biztos, hogy a Kérdező személyi száma első jegye, 1-es — ha értitek…)

2016. okt. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!