Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ha bútort szeretnék vinni...

Ha bútort szeretnék vinni konténerben Észak-Amerikába, mekkora az esély, hogy sérülés nélkül megérkezik? Kitámasztják ezeket valahogy?

Figyelt kérdés

2016. okt. 16. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

Te vagy az az amerikaba koltozos emberke aki napok óta ezt kerdezgeti,hogy hogyan tudna magaval vinni amerikaba a fél házat?!?

Leirtuk mar hogy felesleges vele kinlodnod meg annyiba kerulne hogy jobb ha leulsz mielott mondjak az arat!

2016. okt. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%

Butort? MINEK???? Szerinted itt nem lehet kapni?

Kitamasztani???? Ugy megtomik a kontenert, hogy a szajan jon ki a cucc, minek kitamasztani, egy darab gyufa nem tud bent csuszkalni olyan passzosra van pakolva. Gondolod a te arva butorodat beteszik egy kontenerbe es masnak a cucca nem is lesz benne?

Persze lehet ilyen privat kontenert kerni, de az annyiba fog kerulni mint egy elsoosztalyu repulojegy.

Termeszetesen a butort elotte profi koltoztetokkel becsomagoltatod es csak utana viszed a szallitmanyozo ceghez.

2016. okt. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok, köszi a válaszokat. Nem, egyébként nem én vagyok, aki annyit kérdezgette. :D (de utána nézek, ott mit írtatok)


Nekem egy hete lett érdekes a dolog. 150 éves felújított bútort kellene biztonságosan kivinni, mert aki kiszeretne költözni, vinné magával.

2016. okt. 18. 10:58
 4/7 anonim ***** válasza:

A szallitas sokkal tobbe fog kerulni mint a butor erteke.

Felesleges ilyenekkel probalkozni.

2016. okt. 22. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

> Persze lehet ilyen privat kontenert kerni, de az annyiba fog kerulni mint egy elsoosztalyu repulojegy.


Nekem 2006-ban mondtak 4-500 000 forintot ha jól emlékszem egy fél konténerre, szerintem 2000 dollárból nem lesz business class repjegy az USÁ-ba de mittudomén...

2016. okt. 22. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5-ös

Tartok tőle, hogy a 4-500 ezer csak a tengeri szállításra vonatkozott. Háztól házig cirka duplája lehet. Plusz még a biztosítás...

2016. nov. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet. Nem bonyolítottam az életem ezzel 2008-ban, bepakoltam a macijaimat egy kézipoggyásznyi bőröndbe, némi elektronikát amivel amúgyis utaznék egy hátizsákba, egy kevés ruhát, iratot, néhány szívemhez nőtt könyvet, ilyesmit egy másik bőröndbe, minden mást elajándékoztam vagy kidobtam, aztán irány Kanada. Első hétvégén irány az Ikea meg a ruhabolt, aztán jónapot.
2016. nov. 16. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!