Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » ESTA vízum probléma. Most...

ESTA vízum probléma. Most akkor menyibe kerül?

Figyelt kérdés

Interneten keresztül elkezdtem kitölteni, eljutottam a fizetésig ahol írja hogy 83 dollár... Most akkor nem 14 dollár?? Vagy valamit elnéztem? Az estausa.com-on keresztül akartam igényelni.


"A lenti gombra kattintva tudomásul veszem, hogy egy magáncég segítségét veszem igénybe azért, hogy átnézze és benyújtsa az ESTA beutazási engedély iránti kérelmet a nevemben USD $83.00 amely tartalmazza az Egyesült Államok kormánya által megállapított kötelezően fizetendő igénylési díjat. Ezen feldolgozási szolgáltatás használatához elfogadom a weboldal Általános Szerződési Feltételeit."


Itt kéne bepipálni a kis négyzetben. Vagy annyi hogy nem kattintok bele, és akkor csak 14 dollárt von le a számláról? Nem igazán értem.



2016. okt. 25. 14:42
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ utolsó, meg fogom nézni a videókat :)

Én végül is a hivatalos oldalon keresztül csináltam meg 14$ért fejenként, és csoportos foglalással, tehát csak egyszer kellett a procedúrát végigcsinálni. Már meg is kaptuk :)

2016. okt. 28. 18:15
 12/13 anonim válasza:

en is bele futottam ebbe a hibaba, ki is fizettem,ez tortent tegnap este. Meg mindig varom az e-mailt, marmint a vizumot,de meg semmi.

Az oldal ahol igenyeltem a vizumot (Esta) estausa.com

A kerdesem az lenne, meddig varjak, es kitolthetek e meg egy kerelmet?

2017. márc. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Segítenétek nekem? Ugyanebben a cipőben járunk sajnos, mint az előttem szóló. Véletlenül kifizettük.A pénz nem is fontos, csak hogy megkapjuk az ESTÁt, egy hónap múlva utazunk.
2017. jún. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!