Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » New Yourk mennyire biztonságos...

New Yourk mennyire biztonságos város?

Figyelt kérdés
Oda megyek jövőre dolgozni, érdekelne, hogy milyennek mondható a közbiztonság a Budapesti viszonyokhoz képest
2016. dec. 19. 19:34
 1/8 anonim válasza:
21%
no para menj nyugodtan. sok sikert, páá
2016. dec. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
90%
Vannak biztonságos és kevésbé biztonságos részei, mint minden amerikai nagyvárosnak.
2016. dec. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
15%
Donald Chump főhadiszállásának (felhőkarcolójának) környéke biztonságos, épp nemrég volt róla szó milyen sok pénzért őrzik.
2016. dec. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
81%

"Donald Chump főhadiszállásának (felhőkarcolójának) környéke biztonságos, épp nemrég volt róla szó milyen sok pénzért őrzik."


Halandó ember nem tud azon a környéken lakást megfizetni.

2016. dec. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
64%

New Yourk?Az meg milyen város?

New York meg hatalmas. Vannak biztonságos és nem biztonságos részei. Harlemet és Brooklynt elkerülném, de állítólag Queensben is vannak gázos környékek.

Upper east side biztonságos, csak kicsit drága ott lakni

2016. dec. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én másfél évet éltem Brooklynban,és sokszor utaztam éjszaka metróval Harlemen keresztül,de semmi gond nem volt.


A törvény az,hogy amikor a feketék,vagy más drogos,részeg szemetek hangoskodnak,kerülni kell a szemkontaktust.Nem árt a zsebben tartani peppersprét,minden eshetőségre.

Nekem sosem volt szükségem rá.Volt,hogy ßuzik belém kötöttek,de le lehetett rázni őket.


Ha egy mód van rá,éjjel nem kell kószálni egyedül,épp úgy,mint Pesten.

2016. dec. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes valamilyen vallásközösséget keresni,mert egy idő után kegyetlenül egyedül érezheti magat az ember,barátok nélkül!

Van Manhattanben katolikus,református,baptista,adventista magyar templom.


A tömegközlekedés kiválló New Yorkban.Egy jeggyel,24 órán keresztül,légkondícionált metróban lehet tartózkodni.Sok hajléktalan is kihasználja ezt.

2016. dec. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
New Yorque akart írodni a kírdezőű csak megcsúszá a ujjai
2021. aug. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!